Головна » The Last of Us 2 для ПК вже давно доступна для гри – витік

The Last of Us 2 для ПК вже давно доступна для гри – витік

The Last of Us 2 для ПК вже давно доступна для гри (Фото: google)
The Last of Us 2 для ПК вже давно доступна для гри (Фото: google)

Минуло більше року з моменту виходу The Last of Us Part 1 на ПК, і гравцям може бути цікаво, коли вийде продовження. Хоча PlayStation ще не оголосила про портування The Last of Us Part II, чутки ходять вже кілька місяців.

Читайте також: State of Play що показали 31 травня на презентації PlayStation

Схоже, порт для ПК не тільки існує, але вже може бути готовий до випуску. За інформацією надійного джерела billbil-kun, десктопна версія була завершена у листопаді 2023 року. Конкретна причина затримки невідома, але передбачається, що PlayStation чекає на другий сезон The Last of Us від HBO. Інсайдер зазначив, що розробка розпочалася у 2021 році.

Наступний сезон екранізації The Last of Us частково адаптує події другої частини гри; Ми вже бачили перші кадри, які свідчать про те, що адаптація буде близькою до оригіналу. Однак ми не знаємо, скільки охопить другий сезон, оскільки події розгортатимуться протягом кількох сезонів.

Маючи це на увазі, для PlayStation було б розумно дочекатися The Last of Us 2 для ПК до виходу нового сезону шоу. Варто зазначити, що The Last of Us Part I вийшла на ПК невдовзі після завершення першого сезону, тому PlayStation може випустити продовження після фіналу другого сезону.

Під час травневої презентації State of Play минулого тижня PlayStation анонсувала ПК-версію God of War Ragnarok, яка вийде у вересні. Швидше за все, наступним портом після цього стане The Last of Us Part II.

Прокрутка до верху