Головна » Дата виходу God of War Ragnarok для ПК буде оголошена найближчим часом – витік

Дата виходу God of War Ragnarok для ПК буде оголошена найближчим часом – витік

Дата виходу God of War Ragnarok для ПК буде оголошена найближчим часом (Фото: google)
Дата виходу God of War Ragnarok для ПК буде оголошена найближчим часом (Фото: google)

Цього тижня відомий інсайдер billbil-kun повідомив, що анонс ПК-версії популярного екшену God of War Ragnarok може відбутися “дуже скоро”.

Той самий інсайдер раніше стверджував, що анонс порту гри має відбутися до кінця травня. Зараз до кінця місяця залишилося трохи менше трьох днів, а точна дата анонсу поки не розголошується.

Читайте також: Анонс ігор PS Plus на червень 2024 року: Essential, Extra та Deluxe

За словами інформатора, версія для ПК може бути представлена як на офіційному сайті PS Blog, так і в рамках презентації PlayStation. Незважаючи на численні чутки, Sony поки що ніяк не прокоментувала цю інформацію.

God of War Ragnarok вийшла на консолях PS4 та PS5 восени 2022 року. Гра була тепло прийнята як критиками, так і гравцями, про що свідчить її значний комерційний успіх. У грудні 2023 року видавець оголосив, що екшен розійшовся тиражем понад 15 мільйонів копій. Тоді ж гра отримала безкоштовне доповнення-епілог Valhalla.

З попередніми успішними портами Sony для ПК, такими як Horizon Zero Dawn і Days Gone, геймери очікують високої якості і від ПК-версії God of War Ragnarok. На ПК проект має отримати покращену графіку, підтримку високої роздільної здатності та частоти кадрів, а також, можливо, додаткові специфічні для платформи функції.

Прокрутка до верху