Головна » Серіал «Фолаут», адаптація відомої гри, продовжує бити рекорди

Серіал «Фолаут», адаптація відомої гри, продовжує бити рекорди

Серіал «Фолаут», адаптація відомої гри, продовжує бити рекорди (Фото: google)
Серіал «Фолаут», адаптація відомої гри, продовжує бити рекорди (Фото: google)

З 22 по 28 квітня cеріал «Фолаут», адаптація відомої постапокаліптичної гри Fallout, продовжує бити рекорди. На разі серіал зібрав 1,5 мільярда хвилин переглядів, що зробило його найпопулярнішим серед усіх стримінгів США навіть на третьому тижні після дебюту.

Читайте також: Саундтрек до серіалу Fallout. Оприлюднено пісні з усіх епізодів

Серіал “Фолаут” став єдиним проектом Prime Video, який тричі займав перше місце в рейтингу стримінгових трансляцій Nielsen. Друге місце дісталося мультсеріалу “Блуї” (Disney+). Третє — медичній драмі “Анатомія Грей” (Hulu / Netflix).

Рекордні перегляди серіалу “Фолаут” на Amazon Prime Video

Перший сезон серіалу “Фолаут” вийшов на Amazon Prime Video 10 квітня і за перші 16 днів зібрав 65 мільйонів глядачів. Це другий найкращий результат в історії платформи, поступившись лише серіалу “Володар перснів: Персні влади”, який вийшов у 2022 році і повертається з другим сезоном 29 серпня.

Критики також високо оцінили “Фолаут” — серіал отримав 93% на Rotten Tomatoes. Цей успіх підвищив інтерес до серії ігор: за даними Bethesda, у Fallout за день зіграли 5 мільйонів людей, з них мільйон — у Fallout 76, яку ще шість років тому критикували за низьку відвідуваність.

Сюжет та майбутнє серіалу “Фолаут”

Серіал “Фолаут” заснований на однойменній франшизі відеоігор і розповідає про виживання людства у постапокаліптичному майбутньому у 2296 році — через 219 років після ядерної війни. Сюжет є частиною канону ігрової серії, але розповідає самостійну історію, зосереджену навколо трьох ключових персонажів: молодої дівчини Люсі, жительки “Сховища 33”, її батька та наглядача Сховища Генка, а також гуля-найманця Купера Говарда.

На тлі успіху першого сезону Amazon офіційно подовжила “Фолаут” на другий сезон.

Прокрутка до верху