Головна » Серіал “Нічний адміністратор” з Томом Гіддлстоном: Очікується 2 та 3 сезон

Серіал “Нічний адміністратор” з Томом Гіддлстоном: Очікується 2 та 3 сезон

Серіал "Нічний адміністратор" (Фото: google)
Серіал “Нічний адміністратор” (Фото: google)

Variety підтверджує: серіал “Нічний адміністратор” готується до двох нових сезонів.

Нагадаємо, цей шоу, засноване на романі Джона Ле Карре та випущене у 2016 році, вразило глядачів своєю напруженою історією. Режисеркою була Сюзанна Бір, а в акторському складі блиснули Том Гіддлстон, Г’ю Лорі, Олівія Колман, Том Голландер та Елізабет Дебікі. Сюжет обертався навколо операції британської розвідки, яка наймала колишнього солдата Джонатана Пайна для інкогніто-місії в каїрському готелі. Його завдання – врватися в довіру до злочинного синдикату, але він знаходить собі також закоханість у дівчині збройового барона.

Читайте також: 3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона

Попри те, що після першого сезону творці оголосили про його мінімальний характер, успіх серіалу спонукав їх звернутися до нових сезонів.

Відомо, що Том Гіддлстон знову візьме на себе роль Джонатана Пайна. Дія нових епізодів розгорнеться через вісім років після подій першого сезону. Сценарій знову підготує Девід Фарр, а Г’ю Лорі виступить у ролі виконавчого продюсера.

Очікується, що нові серії вийдуть на BBC та платформі Prime Video, обіцяючи глядачам ще більше захоплюючих моментів і неочікуваних поворотів подій у світі шпигунства.

Прокрутити вгору