Головна » Серіал «Єллоустоун»: Кевін Костнер пояснив несподіваний відхід з 5 сезону серіалу

Серіал «Єллоустоун»: Кевін Костнер пояснив несподіваний відхід з 5 сезону серіалу

Серіал «Єллоустоун»: Кевін Костнер пояснив несподіваний відхід з 5 сезону серіалу (Фото: google)
Серіал «Єллоустоун»: Кевін Костнер пояснив несподіваний відхід з 5 сезону серіалу (Фото: google)

Давно відомо, що Кевін Костнер може не повернутися в серіал “Єллоустоун” у другій половині п’ятого сезону. Драма навколо його можливого від’їзду була публічною.

Читайте також: Найкращі фільми про великий бізнес, бізнесменів, топ-менеджерів та підприємців

Багато глядачів очікували, що актор не повернеться, але мало хто міг уявити, що Костнер зробить це офіційно. Але саме так і сталося, і Костнер дав зрозуміти своїм шанувальникам, що його час у ролі Джона Даттона закінчився.

Що стало приводом для того, щоб оприлюднити таку гучну новину лише в соціальних мережах? У розмові з Variety на прем’єрі свого нового фільму “Горизонти: Частина 1 актор пояснив, що хоче, щоб шанувальники шоу почули від нього.

Я спілкувався з пресою, здається, останні півтора місяця, і вони ставили мені ті самі запитання. Я просто нарешті спробував зв’язатися з людьми, які стежили за мною, і сказати їм, що настав час по-справжньому піти. І подивимося, що буде в майбутньому, але настав момент сказати: «Мене немає».

Повідомлялося, що Костнер віддав пріоритет «Горизонтам», а не «Єллоустоуну», і не з’явився на запланованих зйомках шоу, що затримало виробництво. Однак, коли Костнер нарешті розповів про ситуацію, він дав зрозуміти, що це пов’язано з тим, що сценарії нових епізодів не закінчені.

Було багато питань про те, чи зможуть Костнер і творець «Єллоустоуна» Тейлор Шерідан впоратися з ситуацією і повернути Джона Даттона для наступної серії. Минулого тижня Костнер підтвердив, що не повернеться.

Привіт, народ. Я просто хочу зв’язатися з вами і повідомити вам, що після цих довгих півтора років роботи над «Горизонтами», виконання всіх необхідних речей і роздумів про Єллоустоун, шоу, яке я люблю і, я знаю, любите ви. Я просто зрозумів, що не зможу повернутися на 5 сезон або продовжувати грати в ньому в майбутньому. Це те, що мене дуже змінило. Мені це сподобалося, і я знаю, що вам це сподобалося. І я просто хотіла повідомити вам, що я не повернуся. Мені подобаються відносини, які нам вдалося розвинути, і я чекаю тебе в кіно.

Horizons: Part 1 вийде 27 червня, а фінал Єллоустоуна стартує 10 листопада 2024 року.

Прокрутка до верху