Головна » Зйомки фільму “Бетмен 2” з Робертом Паттінсоном: Початок підтверджено

Зйомки фільму “Бетмен 2” з Робертом Паттінсоном: Початок підтверджено

Зйомки фільму "Бетмен 2" з Робертом Паттінсоном (Фото: google)
Зйомки фільму “Бетмен 2” з Робертом Паттінсоном (Фото: google)

Минуло більше двох років з тих пір, як Бетмен з’явився в кінотеатрах, представивши нову версію знаменитого героя DC. Сиквел швидко отримав зелене світло. І наразі дебют «Бетмена 2» заплановано на осінь 2026 року після різних затримок у виробництві.

Читайте також: Оновлено статус фільму “Бетмен 2” і тизер “Бетмена 3” з Робертом Паттінсоном

Поки глядачі чекають більше подробиць про продовження фільму за коміксами, ми принаймні маємо уявлення про те, коли його можуть почати знімати. Під час нещодавньої появи на ACE Superhero Comic Con 2024 актор Альфреда Пенніворта Енді Серкіс підтвердив, що виробництво другого “Бетмена” розпочнеться в якийсь момент на початку 2025 року.

В принципі, я нічого не знаю про фільм, крім того, що нещодавно дізнався, що ми, ймовірно, почнемо знімати на початку наступного року. Я знаю, що Метт [Рівз] дійсно працює над сценарієм. Метт Рівз, будучи Меттом Рівзом, видатним режисером, яким він є. Я можу лише припустити, що це буде ще один блискучий сценарій. Мені сподобалося працювати з Робом Паттінсоном, і я з нетерпінням чекаю можливості знову зіграти Альфреда.

Зйомки фільму “Бетмен 2” з Робертом Паттінсоном (Фото: google)

Деталі сюжету другої частини Бетмена наразі залишаються загадкою, хоча очікується, що Зої Кравіц у ролі Селіни Кайл/Жінки-кішки та Баррі Кеоган у ролі Джокера повернуться. Вже підтверджено, що «Бетмен: Частина II» буде окремою історією, не пов’язаною зі спільним кінематографічним всесвітом DC Джеймса Ганна та Пітера Сафрана.

“Бетмен: Частина II” вийде в кінотеатрах 2 жовтня 2026 року. У вересні 2024 року відбудеться прем’єра спін-оффа серіалу Пінгвін“.

Прокрутка до верху