Головна » Трейлер спін-оффу “Пінгвіна”: Вийшло нове відео

Трейлер спін-оффу “Пінгвіна”: Вийшло нове відео

Трейлер спін-оффу "Пінгвіна" (Фото: google)
Трейлер спін-оффу “Пінгвіна” (Фото: google)

У світі кінематографу часто виникає цікава ситуація, коли серіал, який розширює всесвіт фільму, може стати цікавішим за саму оригінальну картину. Саме тому, серіал «Пінгвін» стане першим спін-оффом «Бетмена», в якому Колін Фаррелл знову зіграє супротивника Темного лицаря. Хоча продовження Бетмена ще не почали знімати, ми скоро повернемося до Готем-сіті.

Читайте також: Дата виходу фільму “Бетмен 2” відома, як і акторський склад

Шанувальники DC отримали повне уявлення про майбутнє шоу, яке присвячене Освальду Кобблпоту і обіцяє бути жорстоким. Майбутній проект описується наступним чином:

Наступний розділ саги про Бетмена від Метта Рівза. Номінант на премію “Оскар” Колін Фаррелл грає Пінгвіна в новому оригінальному серіалі “Макс”, який вийде цієї осені.

Нове відео ви можете переглянути нижче:

Трейлер спін-оффу “Пінгвіна”

Свіжий плакат:

Події «Пінгвіна» розгорнуться практично відразу після закінчення «Бетмена» Метта Рівза. Шоу закладе основу для продовження, яке вийде в жовтні 2026 року. Нещодавно реліз перенесли на цілий рік. Проект не буде пов’язаний із перезапуском кінематографічного всесвіту DC від Джеймса Ганна.

Офіційна прем’єра серіалу відбудеться у вересні 2024 року на сервісі Max. І вже зараз тизери та анонси розпалюють антиципацію серіалу. І не дарма, що цей проект виробництва HBO – ще один додатковий плюс, що робить очікування ще більшим.

Прокрутка до верху