Головна » Нові кадри фільму про Супермена показують, як краще поглянути на костюм і героя DC

Нові кадри фільму про Супермена показують, як краще поглянути на костюм і героя DC

Нові кадри фільму про Супермена (Фото: google)
Нові кадри фільму про Супермена (Фото: google)

Джеймс Ганн продовжує знімати свій фільм про Супермена, в якому головну роль грає Девід Коренсвет. Хоча режисер вже показав перший погляд на костюм, тепер ми маємо більш детальний вигляд.

Читайте також: Супермен Джеймса Ганна: Чому фанати DC критикують костюм Девіда Коренсвета

Фотографії зі знімального майданчика почали з’являтися після того, як виробництво переїхало на вулиці міста. На кадрах можна побачити як головного героя в костюмі, так і одного з персонажів – Майкла Холта / Містера Приголомшливого у виконанні Еді Гатегі.

Деякі фанати DC негативно відреагували на фото. Один з користувачів соцмережі написав: «Схоже, що врешті-решт нам усім доведеться вибачитися перед художниками по костюмах CW». Інший додав: “Костюм з дитячого ранку”. Звичайно, по цих кадрах не можна судити про те, як буде виглядати фільм, так як кожна сцена буде оброблена.

Нові кадри фільму про Супермена:

«Це не історія походження», — сказав співголова та співгенеральний директор DC Studios Пітер Сафран, коли його запитали про майбутній блокбастер.

Він зосереджений на тому, як Супермен поєднує свою криптоніанську спадщину з людським вихованням. Супермен уособлює правду, справедливість і американський спосіб життя. Він володіє добротою у світі, який вважає доброту старомодною.

Окрім Коренсвета, у коміксі знялися Ніколас Холт у ролі Лекса Лютора, Рейчел Броснахен у ролі Лоїс Лейн, Марія Габріела де Фаріа у ролі Анджели Спіки/Інженера, Ізабела Мерсед у ролі Кендри Сондерс/Жінки-яструба та Натан Філліон у ролі Гая Гарднера/Зеленого Ліхтаря.

Як раніше говорив Ганн, “Супермен” точно вийде 11 липня 2025 року.

Прокрутка до верху