Головна » Спін-офф «Залізної людини» відкладений (офіційно)

Спін-офф «Залізної людини» відкладений (офіційно)

Спін-офф «Залізної людини»
Спін-офф «Залізної людини» знову відклали

Шанувальникам MCU доведеться трохи почекати, поки «Залізне серце» з’явиться на Disney+.

Серіал «Залізне серце», який можна розглядати як спін-офф «Залізної людини», буде присвячений блискучій студентці Массачусетського технологічного інституту Рірі Вільямс (Домінік Торн), вона ж Залізне серце. Персонаж дебютував у MCU у фільмі «Чорна пантера: Ваканда назавжди».

Після довгих очікувань і побоювань з приводу скасування серіалу, Ironheart отримав нове офіційне, але дещо невтішне повідомлення про випуск.

Спін-офф «Залізної людини» відкладено (знову)

Disney+ оголосив на заході Disney Upfront 2024, що «Залізне серце» нарешті вийде у 2025 році.

Це сумно, враховуючи, що серіал був знятий у 2022 році, того ж року, коли Залізне серце (Домінік Торн) дебютував у фільмі «Чорна пантера: Ваканда назавжди».

Випуск 2025 року також означає, що «Залізне серце» буде відкладено приблизно на два роки, оскільки Marvel Studios призначила серію для випуску восени 2023 року на Comic-Con у Сан-Дієго 2022 року.

Крім Домініка Торна, у фільмі «Залізне серце» знялися Ентоні Рамос у ролі Паркера Роббінса або Капюшона, а також Олден Еренрайх («Хан Соло: Зоряні війни. Історія»).

Спадщина та вплив Залізної людини (Роберт Дауні-молодший) також будуть присутні в серіалі, оскільки Рірі створює подібні високотехнологічні броньовані костюми.

Хоча ступінь цього впливу невідомий, фільм «Чорна пантера: Ваканда назавжди: Мистецтво фільму» підтвердив зв’язок між Залізним серцем і Залізною людиною.

Чому Ironheart вийде у 2025 році?

Варто зазначити, що передбачуваний випуск “Залізного серця” та подальші затримки шоу, швидше за все, пов’язані з тим, що Marvel Studios скоротила контент після низки розчарувань MCU та повернення генерального директора Disney Боба Айгера.

Більше того, 7 травня, під час звіту про прибутки Walt Disney Company за другий квартал, Айгер розповів про плани Marvel Studios перейти на «два телесеріали на рік», а на фільми MCU — «максимум три».

Для порівняння, Marvel Studios вже представляла «Ехо» та «Людей Ікс ’97» цього року, а серіал про Агату вийде 18 вересня.

Реліз Ironheart у 2024 році, окрім і без того переповненого графіка, може бути сприйнятий як порушення нової директиви студії.

Тим не менш, шанувальникам Marvel варто очікувати побачити та почути більше про довгоочікуваний спін-офф «Залізної людини» на D23 у серпні. А також, можливо, офіційну дату виходу.

Disney скорочує фільми та серіали Marvel Studios після невдач

Прокрутити вгору