Головна » Трейлер серіалу «Черепашки-ніндзя» представив головного лиходія

Трейлер серіалу «Черепашки-ніндзя» представив головного лиходія

Трейлер серіалу «Черепашки-ніндзя»
Вийшов трейлер серіалу «Черепашки-ніндзя»

Черепашки-ніндзя: Свавілля мутантів відкрили нову еру франшизи, і глядачі незабаром зможуть повернутися в цей світ у новому мультсеріалі для Paramount+.

У серпні цього року відбудеться прем’єра анімаційного шоу «Казки черепашок-ніндзя», яке включає в себе 12 серій. Зараз вийшов повноцінний трейлер, який показує проект у всій його черепашачій красі.

Кат-сцена дає змогу зазирнути в могутнього ворога Черепах-Єпископів, хоча найбільшою проблемою може бути те, що їм доведеться битися поодинці, перш ніж вони зможуть возз’єднатися. Цікаво, що в попередніх мультсеріалах Бішоп був чоловіком.

Трейлер серіалу «Черепашки-ніндзя» можна переглянути нижче:

Всіма улюблені Черепахи повертаються в епічну пригоду, яка вимагатиме від них виходу із зони комфорту, але це не означає, що вони не можуть цього зробити. Леонардо, Донателло, Мікеланджело і Рафаель будуть зайняті Бішоп і її армією механічних поплічників.

Для тих, хто пропустив «Свавілля мутантів», анімаційний фільм був добре прийнятий як критиками, так і глядачами, зібравши в прокаті понад 180 мільйонів доларів (прибуток був вражаючим). З тих пір студія дала зелене світло продовженню фільму, а також новому мультсеріалу.

Прем’єра мультсеріалу відбудеться 9 серпня 2024 року.

Також цікаво: Вийшов перший трейлер “Ваяна 2”. Відео!

Прокрутка до верху