Головна » Тизер 2 сезону “Монарх: Спадщина монстрів” натякає на новий гайдзю

Тизер 2 сезону “Монарх: Спадщина монстрів” натякає на новий гайдзю

Тизер 2 сезону "Монарх: Спадщина монстрів" натякає на новий гайдзю (Фото: google)
Тизер 2 сезону “Монарх: Спадщина монстрів” натякає на новий гайдзю (Фото: google)

Шоуранер серіалу “Монарх: Спадок монстрів від Apple TV + натякнув на роль Конга у другому сезоні.

У той час як перший сезон значною мірою покладався на участь культового кіномонстра Ґодзілли, фінальна сцена натякала на появу ще однієї суперзірки у світі кайдзю. Після порятунку подорожуючої в часі Кейко герої опиняються на Острові Черепа.

Починає лунати сигнал тривоги, який змушує всіх ховатися в ангарі. Потім камера показує ліс, коли з’являється Конг. Яким би захоплюючим не був фінал першого сезону, деякі глядачі побоюються, що він може відвернути увагу Ґодзілли в майбутньому.

Читайте також: Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»: Розкрито несподівані таємниці стрічки

Шоураннер прокоментував присутність Конга у другому сезоні “Монарха”

Тизер 2 сезону “Монарх: Спадщина монстрів” натякає на новий гайдзю (Фото: google)

Актори та творці серіалу поговорили з The Direct на заході FYC, коли вони говорили про потенційну роль Конга у другому сезоні.

Оскільки багато хто хвилювався, що Конг може опинитися в центрі уваги у другому сезоні, шоураннер Кріс Блек намагався бути якомога розпливчастішим у цьому питанні. Уникаючи конкретних подробиць, він вказав на великий список титанів у MonsterVerse, яким вдалося розділити екранний час з Ґодзіллою:

MonsterVerse має пантеон чудових культових персонажів. Я маю на увазі Ґодзіллу, очевидно, перш за все, але є Конг, Родан Мотра, Гідора… Ми хочемо – якщо у нас буде можливість – розкрити весь пантеон… І я думаю, що той факт, що ви дійдете до кінця сезону, дійдете до кульмінації фіналу сезону і трохи відчуєте смак появи когось нового на сцені, я не думаю, що ми показали б це, якби не планували щось з цим робити.

Одночасно з анонсом другого сезону серіалу «Монарх: Спадок монстрів» стало відомо, що для франшизи розробляються ще кілька шоу від Apple TV+. За словами Блека, “Монарх” почне закладати основу для цих спін-оффів:

Я сподіваюся, що так. Він все ще перебуває на ранніх стадіях. Знаєте, для таких розмов ще дуже рано. Я думаю, що всі були настільки схвильовані, що реакція на шоу була такою позитивною. І здавалося, що люди спраглі нових історій у цьому світі, і з’явилася можливість розширити міфологію. Як відомо, Monsterverse – це великий світ, у який можна грати за кілька часових рамок, як ми показали в серіалі. Ще нічого не вирішено, але я в захваті від можливостей.

Що стосується старту виробництва другого сезону “Монарха”, то “конкретної дати поки немає”. Швидше за все, прем’єри доведеться чекати до кінця 2025 року.

Прокрутка до верху