Головна » Дедпул і Людина-павук зустрінуться в кінематографічному всесвіті Marvel – тизер від режисера

Дедпул і Людина-павук зустрінуться в кінематографічному всесвіті Marvel – тизер від режисера

Дедпул і Людина-павук зустрінуться в кінематографічному всесвіті Marvel (Фото: google)
Дедпул і Людина-павук зустрінуться в кінематографічному всесвіті Marvel (Фото: google)

Режисер фільму “Дедпул і Росомаха” Шон Леві поділився своїми амбітними планами в інтерв’ю журналу Total Film.

Читайте також: Фільми та серіали Marvel, які вийдуть у 2024 році

Леві, який раніше працював над такими успішними проектами, як “Головний герой” і “Проект Адам”, зізнався, що мріє об’єднати на одному екрані двох культових персонажів всесвіту Marvel – Дедпула і Людини-павука.

Дедпул робить все цікавішим завдяки своїй сміливості. Але, хлопче, я хотів би побачити Дедпула і Павука на одному екрані. Це саме той фільм, який я хочу зняти. Мені здається, що Том Холланд обжене всіх інших.

Дедпул і Людина-павук зустрінуться в кінематографічному всесвіті Marvel (Фото: google)

Бажання Леві бачити Тома Холланда в ролі Людини-павука поряд із саркастичним і зухвалим Вейдом Вілсоном, якого грає Райан Рейнольдс, цілком зрозуміле. Поєднання гумору, екшену та унікальних характеристик обох персонажів обіцяє створити видовище, яке не залишить байдужим жодного шанувальника супергеройського жанру.

При цьому відомий інсайдер Деніел Ріхтман (DanielRPK) вказав, що «Дедпул 4» є в планах Marvel Studios. Більш того, він дав зрозуміти, що в майбутньому дійсно можна очікувати спільних появ Дедпула і Людини-павука в кросоверах «Месники 5» і «Месники: Секретні війни».

Фільми про Дедпула та Людину-павука викликають великий ажіотаж серед глядачів. Як показала практика, Marvel Studios і Sony Pictures вміють створювати незабутні кінематографічні моменти, і, можливо, союз цих персонажів стане однією з найяскравіших подій в історії франшизи.

Прем’єра блокбастера “Дедпул і Росомаха” відбудеться 25 липня 2024 року. «Людина-павук 4» очікується не раніше кінця 2025 року.

Прокрутка до верху