Головна » Тизер появи Тоф у 2 сезоні серіалу «Аватар: Останній володар стихії» від Netflix

Тизер появи Тоф у 2 сезоні серіалу «Аватар: Останній володар стихії» від Netflix

Тизер появи Тоф у 2 сезоні серіалу «Аватар: Останній володар стихії» від Netflix (Фото: google)
Тизер появи Тоф у 2 сезоні серіалу «Аватар: Останній володар стихії» від Netflix (Фото: google)

Один із виконавчих продюсерів фільму “Аватар: Останній володар стихії” від Netflix натякнув на майбутній другий сезон та появи Тоф.

Читайте також: 2 сезон серіалу «Аватар: Останній володар стихії» вже зіткнувся зі змінами

Героїня, 12-річна сліпа майстриня земної магії, дебютувала у другій книзі оригінального мультсеріалу. На даний момент можна з упевненістю припустити, що персонаж з’явиться в продовженні переосмислення.

Тизер появи Тоф у 2 сезоні серіалу «Аватара»

Джаббар Райсані, виконавчий продюсер 2 і 3 сезонів «Аватара», поговорив з The Direct про гру Тоф в адаптації. На запитання, як її зовнішність змінить динаміку в команді “Аватара”, Раїсані сказала:

Ми дуже покладаємося на мультсеріали. Тому я думаю, що ви побачите багато динаміки, яка була в мультсеріалі, у живому виконанні. Це не буде тет-а-тет. Ви ніколи не зможете відтворити його точно, але, знаєте, очікуйте, що він буде близьким.

Тоф – складний персонаж, і талант, необхідний для її втілення в життя, винятковий, особливо для молодої актриси. Зараз команді важливо правильно підібрати зірку для такої непростої ролі.

Хоча другий сезон може з’явитися не раніше кінця 2025 року, новини про кастинг Тоф можуть бути не за горами. Шанувальники, ймовірно, можуть очікувати, що ця інформація надійде незадовго до початку зйомок.

Прокрутити вгору