Головна » Вийшов перший кадр наступного серіалу Marvel Studios у 2024 році

Вийшов перший кадр наступного серіалу Marvel Studios у 2024 році

Вийшов перший кадр наступного серіалу Marvel Studios (Фото: google)
Вийшов перший кадр наступного серіалу Marvel Studios (Фото: google)

Ще під час презентації Disney Upfront навесні Marvel Studios представила черговий серіал, який присвячений Агаті з WandaVision. Головну роль виконала Кетрін Хан.

Читайте також: Фільми та серіали Marvel, які вийдуть у 2024 році

Тоді ж було розкрито остаточну назву проекту – Це все Агата (Agatha All Along). Оскільки прем’єра відбудеться 18 вересня 2024 року, команда поступово розпочинає рекламну кампанію.

Вийшов перший кадр наступного серіалу Marvel: Дебютне відео, в якому фігурує центральний персонаж, можна побачити нижче:

Дебютний трейлер вже готовий, а поки що можна ознайомитися з його описом:

Кліп починається з того, що Агата Харкнесс не в образі відьми, який ми бачили в серіалі “ВандаВіжн”. Вона показана як детектив, який розслідує справу про вбивство. Героїня дивиться на список дат, а поруч з 13 жовтня стоїть знайоме ім’я: «В. Максимофф».

Далі показаний персонаж Обрі Плаза, який запитує Агату: «Ти справді бачиш себе такою? Ця відьма пішла, залишивши вас у заплутаному закляттях. Забирайся звідти». Агата прокидається і каже: «Вона забрала всю мою силу. Я можу знову стати тією відьмою».

Далі слідує кілька зловісних сцен, коли Агата клянеться пройти Відьомською дорогою і створити свій власний шабаш (спільнота відьом). З’являється героїня Петті Ліон і каже: «Яка відьма при здоровому глузді приєднається до шабашу Агати Харкнесс?», Агата зловісно сміється і відповідає: «Я не шукаю відьом при здоровому глузді».

За словами самої Кетрін Хан, шоу матиме мінімальну кількість спецефектів, що робить його фантастичним. Автори проекту порівняли його з блокбастерами з бюджетом $100 млн.

У день прем’єри вийдуть одразу два епізоди серіалу. Загалом, чекаємо на трейлер, який з’явиться найближчим часом.

Прокрутка до верху