Головна » Вічні та Нелюди повернуться до всесвіту Marvel: Нові чутки

Вічні та Нелюди повернуться до всесвіту Marvel: Нові чутки

Вічні та Нелюди повернуться до всесвіту Marvel: Нові чутки (Фото: google)
Вічні та Нелюди повернуться до всесвіту Marvel: Нові чутки (Фото: google)

Кінематографічний всесвіт Marvel (MCU) продовжує залишатися однією з найбільш обговорюваних тем серед шанувальників кіно та коміксів. З кожним роком франшиза намагається здивувати новими персонажами, захоплюючими сюжетами та несподіваними поворотами.

Читайте також: Усі фільми Marvel, які вийдуть у 2025 році

Інсайдери регулярно діляться свіжими чутками, які можуть суттєво вплинути на майбутнє MCU. У цій статті ми розглянемо основні моменти.

Як повідомляє ScoopsRus, Marvel Studios бачить Кілліана Мерфі виключно в ролі Доктора Дума. Відомий за ролями у фільмах «Оппенгеймер» та «Гострі картузи», цей талановитий актор здатний надати персонажу неповторну глибину та харизму. Якщо Мерфі погодиться на роль, шанувальники неодмінно будуть у захваті.

Comicodigy повідомляє, що у фільмі «Шибайголова, народжена знову» справді з’явиться новий антагоніст на ім’я Муза. Цей персонаж буде заплутаним і зловісним вбивцею, порівнянним за своєю психологією з Загадочником з недавнього фільму про Бетмена.

Той же інсайдер повідомляє, що Арес, бог війни з давньогрецької міфології, має з’явитися у фільмі «Тор 5». Поява Ареса може значно розширити міфологічну складову MCU та додати нових конфліктів та динаміки в історію персонажа Кріса Гемсворта.

Історія Вічних, як повідомляє Comicodigy, продовжиться в новому проекті, до якого увійдуть інші персонажі, пов’язані з космосом. Він об’єднає в собі різні космічні сюжети MCU, такі як «Вартові Галактики» та «Капітан Марвел». Судячи з усього, студія не ризикнула знімати «Вічні 2» після касового провалу оригіналу.

Нарешті, Comicodigy повідомляє, що Нелюди з’являться у фільмі «Месники: Таємні війни». Однак не уточнюється, чи будуть це Нелюди, які були представлені в сольному серіалі.

Ці чутки, якщо вони підтвердяться, можуть суттєво вплинути на розвиток кінематографічного всесвіту Marvel. Шанувальникам залишається тільки чекати офіційних анонсів.

Прокрутка до верху