Головна » Зйомки фільму “Тор 5”: Стала відома дата зйомок фільму, останнього для Кріса Хемсворта

Зйомки фільму “Тор 5”: Стала відома дата зйомок фільму, останнього для Кріса Хемсворта

Зйомки фільму "Тор 5" (Фото: google)
Зйомки фільму “Тор 5” (Фото: google)

Нещодавно інсайдер Деніел Ріхтман поділився хвилюючою новиною для всіх шанувальників кінематографічного всесвіту Marvel: п’ятий фільм про Тора готується до зйомок, які розпочнуться восени 2025 року. Marvel Studios вже активно шукає сценариста і режисера для цього проекту.

Читайте також: Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта

Після виходу четвертого фільму франшизи “Тор: Любов і грім”, який викликав неоднозначні відгуки критиків і глядачів, п’ята частина повинна явно виправити всі помилки. Багато хто сподівається, що новий блокбастер зможе повернути франшизу до витоків і в черговий раз запропонувати свіжий погляд на улюбленого героя.

Одне з ключових завдань для Marvel Studios – знайти сценариста та режисера, які зможуть дати проекту новий імпульс. Від їхнього вибору багато в чому залежить, яким буде фільм: чи зможе він залучити нових глядачів і утримати старих шанувальників. Що важливо, стрічка має стати останнім сольним фільмом для персонажа Кріса Хемсворта, тому студії важливо зробити все правильно.


Кадр з фільму “Тор: Любов і грім”

Серед фанатів MCU вже точаться гарячі дебати про те, хто може зайняти ці ключові позиції. Однак мало хто пропонує повернути Тайку Вайтіті, який працював над третім і четвертим фільмами про Тора. Не так давно Джордж Міллер (Божевільний Макс) заявив, що був би не проти знову попрацювати з Хемсвортом.

Поки невідомо, які сюжетні лінії розвиватимуться в Тор 5, але раніше в Мережі з’явилися подробиці сюжету. Ці ж чутки говорили про прем’єру у 2027 році.

Прокрутка до верху