Головна » Перші касові збори фільму “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” свідчать про провал

Перші касові збори фільму “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” свідчать про провал

Перші касові збори фільму "Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса" (Фото: google)
Перші касові збори фільму “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” (Фото: google)

Перші касові збори фільму “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” показує далеко не найрайдужніші результати в прокаті, але великий провал навряд чи станеться.

Читайте також: Касові збори фільму “Зоряні війни” раптово обійшли Суперників із Зендеєю

У п’ятницю фільм Джорджа Міллера зібрав у США лише 7,5 мільйонів доларів, і це з урахуванням попередніх переглядів у четвер. За перші три дні прокату фільм заробив трохи більше $25 млн – $25,5 млн, що значно ($20 млн) менше, ніж старт «Шалений Макс: Дорога люті».

Очікується, що за перші чотири дні вихідних, включаючи публічний понеділок у Штатах, фільм зібере лише до 31 мільйона доларів.

Це найнижчий дебют вихідних на День пам’яті з 1984 року, коли фільм «Індіана Джонс і Храм Долі» зібрав 34 мільйони доларів. У 1983 році фільм «Зоряні війни: Повернення джедая» зібрав 31 мільйон доларів за той же період.

Світові касові збори за перший вікенд склали всього 59 мільйонів доларів. Якщо сарафанне радіо хороше, невдача буде не дуже великою.

Однією з ключових причин таких результатів є віковий рейтинг фільму для дорослих. Крім того, у фільмі «Шалений Макс: Дорога люті», коли Warner Bros. ділила фінансування з іншими студіями, з «Фуріозою» вся відповідальність за бюджет лежить на Warner Bros.

Незважаючи на участь Кріса Хемсворта, результати фільму не виправдовують очікувань. Одним із показників провалу стала відсутність інтересу з боку жіночої аудиторії. У «Фуріоза» було лише 29% жіночої аудиторії, що навіть менше, ніж у «Дороги люті» з його 30%.

Прокрутка до верху