Головна » Вийшов трейлер фільму “Гладіатор 2”: Масштабні битви та Максимус

Вийшов трейлер фільму “Гладіатор 2”: Масштабні битви та Максимус

Вийшов трейлер фільму "Гладіатор 2" (Фото: google)
Вийшов трейлер фільму “Гладіатор 2” (Фото: google)

Нарешті вийшов трейлер фільму “Гладіатор 2”. Випущений у 2000 році, «Гладіатор» мав величезний успіх, заробивши понад 460 мільйонів доларів у всьому світі і саме популярність цієї стрічки призвела до стрімкого злету кар’єри акторів Рассела Кроу (в ролі улюбленого Максимуса) та Хоакіна Фенікса.

Читайте також: Вийшов тизер фільму “Гладіатор 2” з Максимусом

Рідлі Скотт повернувся до сиквела «Гладіатора», але цього разу акцент був зроблено на нових персонажах, яких зіграли актори Пол Мескаль та Педро Паскаль. Пол Мескаль зобразив Луція Вера (спочатку його грав Спенсер Тріт Кларк), а Педро Паскаль зобразив римського полководця на ім’я Марк Акакій, який навчався у Максима.

Перший трейлер очікуваної стрічки “Гладіатор 2″можна подивитися нижче:

Трейлер

Про що йдеться у трейлері:

У ролику дійсно є моменти, в яких герой Пола Мескаля бореться з носорогом і бабуїнами. Фред Хехінгер і Джозеф Куїнн втілили «диявольських імператорів», чия божевільна жага влади перевершує навіть лиходійство Коммода з оригіналу.

Не менш важливу роль відіграє персонаж Дензела Вашингтона, вмілого маніпулятора, який використовує Луція як маріонетку в політичних іграх. Він планує знищити Рим, використовуючи будь-які засоби для досягнення цієї мети.

Фільм “Гладіатор 2” вийде в кінотеатрах 22 листопада 2024 року. Раніше також повідомлялось, що відбулися додаткові зйомки.

Джерело: https://novyny.top/leisure/vyjshov-trejler-filmu-gladiator-2-vid-legendarnogo-rezhysera-ridli-skotta/

Прокрутка до верху