Головна » Вийшов трейлер фільму “Самотні вовки” від режисера найуспішнішої “Людини-павука”

Вийшов трейлер фільму “Самотні вовки” від режисера найуспішнішої “Людини-павука”

Вийшов трейлер фільму "Самотні вовки" від режисера найуспішнішої "Людини-павука" (Фото: google)
Вийшов трейлер фільму “Самотні вовки” від режисера найуспішнішої “Людини-павука” (Фото: google)

Джон Воттс вирішив відійти від Людини-павука, але працює з Sony Pictures над новим фільмом під назвою “Самотні вовки” з Джорджем Клуні та Бредом Піттом у головних ролях.

Читайте також: Найпопулярніші фільми 2004 року, які захоплювали 20 років тому

Світові суперзірки Джордж Клуні та Бред Пітт об’єднуються у комедійному бойовику “Вовки“. Клуні грає професійного посередника, найнятого для приховування резонансного злочину. Але коли з’являється другий помічник (Пітт) і два «вовки-одинаки» змушені працювати разом, вони виявляють, що їхні плани виходять з-під контролю так, як ніхто з них не очікував.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 20 вересня 2024 року, і зараз ми отримали дебютний трейлер.

Вийшов трейлер фільму “Самотні вовки”

Проект, написаний і зрежисований Уоттсом, виглядає багатообіцяючим. Як розповів Клуні, вся знімальна група отримала неймовірне задоволення від роботи, тому вже працює над продовженням:

Ми вже говоримо про продовження фільму, який я зняв з Бредом і Джоном Воттсами. Це була чудова зйомка, а Джон надзвичайно талановитий хлопець, який до того ж дуже кумедний. Мені подобається те, що він робить. Нам це дуже сподобалося. Це надзвичайно чудовий фільм, і мені приємно знову працювати з Бредом. Ми дуже добре провели час.

Після свого дебютного проекту «Поліцейська машина» на кінофестивалі «Санденс» Воттс в основному працював над кінематографічним всесвітом Marvel. Режисер зняв фільми «Людина-павук: Повернення додому», «Людина-павук: Далеко від дому» та «Людина-павук: Додому шляху нема». Тим не менш, «Вовки» відводять Воттса далеко від MCU, але це не менш великий проект, за який боролися великі студії. Зрештою Apple виграла права на Wolves. За кінотеатральну дистрибуцію відповідає Sony.

Прокрутка до верху