Головна » Витік Marvel розкрив таємного лиходія “Дедпула та Росомахи” (спойлери)

Витік Marvel розкрив таємного лиходія “Дедпула та Росомахи” (спойлери)

Витік Marvel розкрив таємного лиходія "Дедпула та Росомахи" (Фото: google)
Витік Marvel розкрив таємного лиходія “Дедпула та Росомахи” (Фото: google)

Нещодавно в інтернеті з’явилася незвичайна інформація, яка розкриває таємного антагоніста майбутнього фільму “Дедпул і Росомаха“. Якщо це дійсно так, то глядачів може очікувати несподіваний поворот сюжету.

Читайте також: Оновлений костюм Дедпула показали на CinemaCon 2024

Далі йдуть спойлери!

Поки що ми знаємо, що головною лиходійкою фільму за коміксами є Кассандра Нова, сестра-близнюк мутанта-телепата професора Чарльза Ксав’єра, засновника Людей Ікс. Його виконала Емма Коррін, що підтвердив дебютний трейлер.

Однак Кассандра не є головною загрозою, повідомляє HolyField News.

Повідомляється, що Time Variance Authority (TVA) із серіалу «Локі» виявляться прихованими антагоністами майбутнього фільму. Згідно з інформацією, TVA використовуватиме Дедпула у своїх темних цілях, маніпулюючи ним і спрямовуючи його дії на свою користь.

У міру того, як розгортається історія, Дедпул, яким маніпулює TVA, поступово зрозуміє, що його дії контролюються агентством. Це розкриття призведе до протистояння між ним та організацією, що залишить глядачів відкритими для її темних цілей та методів.

Однак, незважаючи на інтригуючий характер цієї чутки, варто пам’ятати, що на даний момент це лише чутки. Ні Marvel Studios, ні ті, хто бере участь у проєкті, не підтвердили і не спростували цю інформацію. Крім того, HolyField News не є надійним джерелом інформації.

Однак думка про те, що TVA може зіграти несподівану та похмуру роль у фільмі «Дедпул та Росомаха», заінтригувала багатьох фанатів. Вони розмірковують про те, як такий поворот подій може вплинути на весь сюжет саги про Мультивсесвіт.

Прем’єра фільму за коміксами відбудеться в кінотеатрах 25 липня 2024 року.

Прокрутити вгору