Головна » Оригінальний «Чужий» знову в кінотеатрах цього місяця

Оригінальний «Чужий» знову в кінотеатрах цього місяця

Оригінальний «Чужий» знову в кінотеатрах

Цієї весни «Чужий» Рідлі Скотта повертається в кінотеатри якраз вчасно, щоб відсвяткувати 45-річчя франшизи.

Оригінальний «Чужий» знову в кінотеатрах, але тільки в США

З нагоди Дня прибульців 26 квітня оригінальний фільм повернеться в кінотеатри по всій території Сполучених Штатів. В Україні слід чекати вже на «Чужий: Ромул», який війде орієнтовно у серпні. Також можна буде придбати ексклюзивні постери та інший мерч. На показах також відбудеться ексклюзивна розмова Скотта з режисером майбутнього фільму «Чужий: Ромул» Федеріко Альваресом.

«Чужий», культовий фільм, який дав старт франшизі десятирічної давнини, породив комікси, відеоігри, романи тощо. «Чужий: Ромул» йде по стопах «Здобичі» від 20th Century Studios, уявляючи Всесвіт з нової точки зору.

Скотт, який є продюсером фільму «Чужий: Ромул», востаннє повертався в цей світ з фільмом «Чужий: Заповіт» у 2017 році, який заробив близько 250 мільйонів доларів у всьому світі із заявленим бюджетом близько 100 мільйонів доларів. Непогано, але виявилося провалом для студії. Після цього було прийнято рішення повернутися до «витоків».

«Чужий: Ромул» вийде в кінотеатрах 15 серпня 2024 року. Нещодавно було підтверджено, що в хорорі виправлять баг приквелів.

Ксеноморф для фільму «Чужий: Ромул» був створений без комп’ютерної графіки

Прокрутити вгору