Головна » Фільм “Лялі їдуть далі” закриває кінофестиваль SUNNY BUNNY цього року

Фільм “Лялі їдуть далі” закриває кінофестиваль SUNNY BUNNY цього року

Фільм “Лялі їдуть далі” режисера Ітана Коена закриває київський ЛГБТКІА+ кінофестиваль SUNNY BUNNY цього року. Це перша сольна робота молодшого з братів Коенів, відомого своїми фільмами, такими як “Великий Лебовські”, “Фарго”, “Балада Бастера Скраггса”, “Міст шпигунів” і “Старим тут не місце”.

Фільм "Лялі їдуть далі" (Фото: google)
Фільм “Лялі їдуть далі” (Фото: google)

Читайте також: Повна програма 77-го Каннського кінофестивалю

Фільм “Лялі їдуть далі”: Сюжет

Сюжет фільму обертається навколо двох подруг, Джеймі, яка шкодує про розрив зі своєю дівчиною, і Меріан, якій просто потрібно розслабитись. Вони вирішують почати все спочатку і вирушають у поїздку до Таллагассі, але їхні плани перекриваються, коли вони зіштовхуються з бандою злочинців-невдах. Сценарій написав сам Ітан Коен спільно зі своєю дружиною Трішою Кук, ідея кінопроекту виникла вже на початку 2000-х.

У фільмі знялися такі актори, як Марґарет Кволлі, Педро Паскаль, Метт Деймон, Джеральдін Вішванатан, Біні Фелдштейн та інші.

Офіційний трейлер

Світова прем’єра стрічки відбулася в лютому 2024 року, і вона отримала суперечливі відгуки. Критики вважають фільм середнім, тоді як глядачам він не дуже сподобався. Наразі рейтинг фільму на IMDb становить 5,6 з 10 балів, на Rotten Tomatoes критики оцінили його на 63%, а глядачі лише на 36%. На Metacritic експерти оцінили фільм в 56 з 100 балів, а широка аудиторія — в 4,6 з 10 балів, що в обох випадках відповідає характеристиці “змішані або середні відгуки”. Дата широкого виходу фільму в український прокат поки не відома. Спочатку він планувався на вересень 2023 року, але через масштабний страйк акторів та сценаристів Голлівуду світовий реліз був перенесений на півроку вперед.

Крім того, від 19 до 26 квітня 2024 року у столичному кінотеатрі “Жовтень” відбудеться ЛГБТКІА+ кінофестиваль SUNNY BUNNY. Відкриття заходу відзначиться показом фільму Хуліо Торреса “Проблеміста”, у якому одну з головних ролей зіграла Тільда Свінтон.

Однією з головних подій фестивалю стане українська прем’єра фільму “Всі ми чужі”, який став одним із найбільших кінохітів минулого року. Режисером драми є Ендрю Гейґ, а головні ролі виконали Ендрю Скотт, Пол Мескал, Клер Фой та Джеймі Белл.

Прокрутити вгору