Головна » Ксеноморф для фільму «Чужий: Ромул» був створений без комп’ютерної графіки

Ксеноморф для фільму «Чужий: Ромул» був створений без комп’ютерної графіки

Чужий: Ромул
Чужий: Ромул

Використання спецефектів в сучасних фільмах досить поширене, але режисер Федеріко Альварес у фільмі «Чужий: Ромул» прагне, щоб все виглядало автентично.

В одному зі своїх недавніх інтерв’ю режисер пояснив, що вважає за краще створювати фільми без зелених екранів. Фільм є самостійним інтерквелом між подіями «Чужого» (1979) та «Чужих» (1986). На відміну від Ромула«Чужий» і «Чужі» використовували комп’ютерну графіку.

Фільм розповідає історію групи молодих колонізаторів космосу, які стикаються віч-на-віч із жахливими істотами під час дослідження покинутої космічної станції. Справа не в тому, що Альварес ненавидить використання графіки, оскільки в минулому він використовував спецефекти у своїх фільмах, таких як «Зловісні мерці» (2013) і короткометражний фільм «Панічна атака» (2009).

Всі істоти були створені на знімальному майданчику

Нещодавно Альварес дав інтерв’ю The Hollywood Reporter і розповів про свій підхід до фільму «Чужий: Ромул». В індустрії, де використання спецефектів стало надзвичайно поширеним, режисер вирішив відтворити всіх істот у фізичній формі на знімальному майданчику.

Я одержимий відсутністю зелених екранів, тому ми створили кожну істоту та декорації. Потрібно було все побудувати так, щоб ми дійсно могли жити і дихати в цих локаціях.

Чужий: У Ромулі знімаються відомі голлівудські зірки, такі як Кейлі Спейн, Девід Джонсон, Арчі Рено, Ізабела Мерсед, Спайк Ферн та Ейлін Ву. Зйомки фільму проходили в Будапешті, Угорщина.

Фільм вийде в кінотеатрах 15 серпня 2024 року.

«Чужий: Ромул» — сьома частина основної франшизи. Очікування досить високі, оскільки Рідлі Скотт був продюсером і також брав участь у розробці. Нещодавно стало відомо про його рецензію.

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Прокрутити вгору