Головна » Зв’язок Тоні Старка із Залізним серцем підтверджено Marvel

Зв’язок Тоні Старка із Залізним серцем підтверджено Marvel

Зв'язок Тоні Старка із Залізним серцем
Зв’язок Тоні Старка із Залізним серцем

Marvel підтвердила те, що багато хто очікував про зв’язок Залізного серця з Тоні Старком у MCU.

Рірі Вільямс (вона ж Залізне серце) вперше з’явилася у фільмі «Чорна пантера: Ваканда назавжди», де її геніальний інтелект швидко перетнувся з Вакандою та Талоканом.

У коміксах героїня відома тим, що створює власні костюми Залізної людини, черпаючи натхнення у Тоні Старка. Однак у MCU новоспечений персонаж, якого грає Домінік Торн, не провів жодної хвилини екранного часу з «Месником» Роберта Дауні-молодшого.

Marvel підтвердила зв’язок Залізного Серця із Залізною людиною

У новій книзі Marvel Studios «Чорна пантера: Ваканда назавжди – мистецтво кіно» ілюстратор концепції візуального розвитку Джош Ніцці підтвердив те, що глядачі вже підозрювали у зв’язку Рірі Вільям (він же Залізне серце) з Тоні Старком (Роберт Дауні-молодший).

Нішіі зазначила, що Рірі добре знайома з творчістю Старка, а дизайн її костюма свідчить про ступінь її впливу:

Рірі, очевидно, знає про свою роботу… У неї є репульсорна технологія, яка схожа на технологію Старка, але це її власна версія. Таким чином, дизайн показує, що вплив є, але він робить все по-своєму.

Дизайнер продовжив, зазначивши, що намагався вкласти в костюм багато її індивідуальності:

Ми багато говорили про її особистість і якості, тому я намагався вкласти багато цього в костюм… Її описують як молоду, зухвалу технічну геймерку, яка дуже дбає про безпеку та певною мірою приєднується до хіп-хоп культури. Вона також вивчає робототехніку, тому я використовував деякі сучасні речі з робототехніки, наприклад, джойстик. А через її інтерес до класичних автомобілів у ременях безпеки та гоночних пряжках, які її оточують, є елементи каркаса безпеки.

Її оригінальний костюм включав елементи, які говорили про те, що Рірі використовує своє оточення, і в той же час підкреслювали її турботу про безпеку:

Я взяв деталі з автомобілів і робототехніки, а захист над її головою взятий з американських гірок – це показує, що вона використовує те, що її оточує, але це також показує, що вона приділяє особливу увагу безпеці. Одна з речей, якою я була дуже задоволена, це теплозахисні екрани на її ногах – такий пухнастий матеріал на литках. Виглядає круто, але в той же час створює відчуття домашнього затишку. Дуже функціональний.

У концепт-артбуку також є кілька унікальних дизайнів костюма Залізного серця, які так і не потрапили до фільму.

У якийсь момент її костюм міг бути в червоно-сріблястому кольорі (хоча неясно, чи це був Mark I, чи Mark II).

А ще є рожевий, дуже комічний, з гладкою рамкою та культовим серцем на лобі.

Іншим основним кольором у гранд-фіналі був помаранчевий, а не яскраво-червоний, як у фіналі фільму.

Незважаючи на те, що у фільмі в кінцевому підсумку був обраний вишнево-червоний колір, дизайн самого костюма все ще був незавершеною роботою. Це видно на цій набагато стрункішій версії Mark II.

Ще одна лінія з трьох альтернативних образів веде безпосередньо до дизайну, найбільш схожого на кінцевий продукт, як показано на крайньому правому костюмі.

Важливість впливу Тоні Старка на Рірі Вільямс

Зрештою, Рірі Вільямс не обов’язково була знайома з Тоні Старком особисто.

MCU настільки великий, що протягом десятирічного періоду оповіді глядачі можуть побачити, як новий герой з’являється в центрі уваги завдяки неймовірному впливу Тоні Старка на світ в цілому.

Однак багато хто хотів би, щоб у Рірі був штучний інтелект у вигляді Тоні Старка, який у неї є в коміксах. Можливо, Armor Wars стане тим проектом, який введе цю концепцію в MCU.

Що стосується костюмів у концепт-арті, то, хоча багато з них не потрапили до фінальної версії «Чорної пантери: Ваканда назавжди». Вони можуть дати пристойне уявлення про те, що фанати можуть очікувати побачити в «Залізному серці». Рожевий, зокрема, виглядає досить точною інтерпретацією найбільш знакового костюма персонажа.

На жаль, глядачі можуть не побачити «Залізне серце» на Disney+ до 2025 року, оскільки цього року проєкт також має пройти перезйомки.

Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Прокрутка до верху