Головна » Новий мультфільм “Веном” знімає автор серіалу “Покоління V”

Новий мультфільм “Веном” знімає автор серіалу “Покоління V”

Новий фільм "Веном"
Новий мультфільм “Веном” буде знятий Роганом

Sony Pictures готується випустити фільм «Веном: Останній танець» пізніше цього року, який стане фіналом серіалу з Томом Харді в головній ролі. Однак персонаж повернеться в майбутньому в новій формі.

Хоча фільми студії про Людину-павука з Томом Холландом у головній ролі мали великий успіх і стали каноном у кінематографічному всесвіті Marvel, вона також розробляє окремий кінематографічний всесвіт з Едді Броком, Кассандрою Вебб та іншими. Незважаючи на те, що франшиза піддається критиці з боку критиків і преси, фільми про Венома добре показують себе в прокаті.

Том Харді вже заявляв, що Venom 3 стане останнім сольним альбомом з його участю, а раніше стало відомо, що вже запущено новий проект про симбіота. І це те, на що чекали деякі фанати Marvel – фільм з рейтингом R (18+).

Про розробку цього спін-оффа про Людину-павука повідомив інсайдер CanWeGetSomeToast. Тепер він додає, що продюсером і сценаристом мультфільму призначено Сета Рогена. Серед його останніх робіт – серіал «Покоління V» та анімаційний фільм «Черепашки-ніндзя: Свавілля мутантів», тож у випадку з «Веномом» ми можемо очікувати поєднання цих проєктів.

Звичайно, інформацію слід сприймати суто як чутки. Але Роген і раніше працював з Sony, тому його призначення на чолі нової екранізації Marvel не здається дивним.

Варто зазначити, що студія випустить ще один фільм-комікс з рейтингом R – «Крейвен-мисливець». Прем’єра відбудеться наприкінці серпня 2024 року.

Що стосується Venom 3, то він вийде в кінотеатрах 25 жовтня 2024 року.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутити вгору