Головна » Фільми, під які хочеться плакати: добірка із трьох фільмів від Netflix

Фільми, під які хочеться плакати: добірка із трьох фільмів від Netflix

Фільми, під які хочеться плакати
Фільми, під які хочеться плакати, добірка

Які фільми можна подивитися на Netflix, коли вам захочеться плакати. Адже іноді у нашому житті бувають моменти, коли нам просто потрібно випустити емоції, а фільми – це один з найкращих способів зробити це.

Отож, першим на нашому списку є “Пурпурові серця”, який вийшов у 2022 році. Ця кінострічка розповідає історію двох дуже різних людей, Кессі і Люка, які зустрічаються випадково у барі і вирішують вступити у фіктивний шлюб. Їхнє життя змінюється назавжди, але чи вони зможуть втримати ілюзію щасливого шлюбу, коли трагедія переверне все з ніг на голову?

Другий фільм, який ми рекомендуємо, – це “Непрощенна” з 2021 року. Ця драматична кінострічка розповідає про Рут Слейтер, яка випадково вбиває поліцейського і потрапляє до в’язниці. Після виходу на волю вона намагається знайти свою сестру і знову з’єднатися з нею, але чи зможе вона відшукати внутрішню злагоду та примиритися зі своєю минувшею?

І наш третій вибір – це “Фрагменти жінки” також з 2021 року. Ця кінострічка розповідає про Марту, яка втратила дитину під час пологів і тепер важко знаходить сенс у своєму житті. Чи зможе вона пережити цю трагедію та знову знайти радість?

Отож, якщо ви шукаєте фільми, які зможуть розчулити вас до глибини душі, ці кіношедеври від Netflix точно вам допоможуть. Беріть попкорн та серветки, і готуйтеся до емоційної поїздки!

Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Прокрутити вгору