Головна » Загиблого актора “Зоряних війн” замінять у 2 сезоні серіалу “Асока”

Загиблого актора “Зоряних війн” замінять у 2 сезоні серіалу “Асока”

Загиблого актора "Зоряних війн" замінять у 2 сезоні серіалу "Асока" (Фото: google)
Загиблого актора “Зоряних війн” замінять у 2 сезоні серіалу “Асока” (Фото: google)

Асока від Lucasfilm познайомила глядачів з новим цікавим персонажем у всесвіті «Зоряних війн» – Бейланом Сколлом, якого чудово зіграв Рей Стівенсон.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

У персонажа була цікава і велика сюжетна лінія, а фінальний епізод першого сезону показав, що його історія може продовжуватися. Після того, як Стівенсон, на жаль, помер, шанувальники франшизи задавалися питанням, як Дейв Філоні і творча команда продовжать цю арку. Дехто припускав, що актора просто замінять, і, схоже, Lucasfilm розпочала процес.

За словами інсайдера Деніела Ріхтмана, на цю роль зараз шукають “білого чоловіка у віці 50-60 років”.

Загиблого актора “Зоряних війн” замінять у 2 сезоні серіалу “Асока” (Фото: google)

Сколл — колишній джедай, у фіналі першого сезону «Асоки» персонаж стоїть на руїнах скульптури богів Мортіса розміром з гору. Це натяк на те, що він, можливо, відіграє певну роль у звільненні Абелота, Приносителя Хаосу.

Раніше, говорячи про потенційну заміну Сколлу, Філоні сказав:

Очевидно, що тут є особлива історія. На даний момент ми перебуваємо в режимі очікування і спостереження. Але я радий, що розмова перейшла до Рея і до того, який він хороший.

Раніше я влаштовував з ним невеличкі міні-дебати і казав: «Рей, ти тут лиходій». А він відповів: «Я так не думаю». І я йому кажу: «Я знаю, що ти так не думаєш, але це правда».

Цікаво буде подивитися, кого Lucasfilm врешті-решт обере на роль Бейлана. Хто б це не був, це буде важке завдання, тому що Стівенсон дійсно зробив цього персонажа своїм.

Другий сезон “Асоки” очікується не раніше 2026 року.

Прокрутка до верху