Головна » Перші герої нового фільму “Шрек”: Підтверджено

Перші герої нового фільму “Шрек”: Підтверджено

Перші герої нового фільму "Шрек" (Фото: google)
Перші герої нового фільму “Шрек” (Фото: google)

Нещодавно Entertainment Tonight поспілкувався з Едді Мерфі, щоб обговорити довгоочікуване продовження «Поліцейського з Беверлі-Хіллз». Але у 63-річного актора були й інші кіноновини: він розповів, що новий Шрек 5 вже в розробці, як і спін-офф “Віслюк“.

Ми почали знімати «Шрека» півроку тому. Отже, Шрек повертається. Отже, знімаємо чергового Шрека і знімаємо фільм про Осла. Є «Осел», у нас є фільм «Осел».

Читайте також: Найпопулярніші фільми 2004 року, які захоплювали 20 років тому

Також, як зазначалося пізніше, Мерфі підтвердив появу перших персонажів у спін-оффі про свого персонажа. Дракон і Дракон Осел з’являться в мультиплікаційному фільмі, чим навряд чи когось здивуєш, враховуючи події «Шрека назавжди».

Перші герої нового фільму “Шрек” (Фото: google)

Едді Мерфі озвучував вірного осла болотного людожера у всіх чотирьох фільмах про Шрека. Франшиза почалася ще в 2001 році, після чого вийшли три сиквели і два спін-оффи про Кота в чоботях.

У першому фільмі Осел зміг врятувати Фіону з покинутого замку, який охороняв Дракон. Коли Осел відвернув Дракона своєю чарівністю, між ними зав’язалися стосунки. Врешті-решт вони одружилися і народили гібридних дітей.

За словами Едді Мерфі, анімаційний фільм “Шрек 5” вийде у 2025 році. Спін-офф про Осла, ймовірно, очікується не раніше, ніж у 2026 році.

Прокрутка до верху