Головна » Нові “Залізний кулак” та “Вічні 2”: Подробиці спін-оффу “Чорної пантери” від інсайдера

Нові “Залізний кулак” та “Вічні 2”: Подробиці спін-оффу “Чорної пантери” від інсайдера

Нові "Залізний кулак" та "Вічні 2" (Фото: google)
Нові “Залізний кулак” та “Вічні 2” (Фото: google)

Останніми роками Marvel активно розширює свій кінематографічний всесвіт, додаючи все більше персонажів та сюжетних ліній, які починалися у фільмах.

Читайте також: Завершено зйомки фільму «Громовержці» від Marvel Studios

Нещодавні чутки, підтверджені інсайдером Cryptic4KQual, розкривають деякі цікаві подробиці про майбутній мультсеріал «Очі Ваканди». Ось що ми дізналися:

В анімаційному шоу буде представлена жіноча версія Залізного кулака. Раніше в MCU з’являвся Денні Ренд (Фінн Джонс), але, судячи з усього, студія вирішила відмовитися від персонажа. Жіноча версія героя також з’явиться в майбутньому фільмі «Шан-Чі 2», про який раніше ходили чутки.

Ще однією ключовою деталлю мультсеріалу стане поява Орди (The Horde) – могутньої і зловісної сили, яка з’явиться і в інших проектах MCU. За інформацією інсайдера, Орда матиме значний вплив на події The Eternals 2 та Guardians of the Galaxy 4. При цьому фільми офіційно не підтверджені.

Нові “Залізний кулак” та “Вічні 2” : Подробиці спін-оффу “Чорної пантери” (Фото: google)

Події Eye of Wakanda відбуватимуться як у минулому, так і в майбутньому. Такий підхід дозволить не тільки глибше зануритися в історію та міфологію Ваканди, а й пов’язати її з поточними подіями та персонажами MCU.

Залишилося дочекатися офіційного підтвердження від Marvel, але інформація від Cryptic4KQual звучить інтригуюче. Реліз мультсеріалу “Очі Ваканди” запланований на кінець 2024 року на Disney+.

Прокрутка до верху