Головна » Чи є сцена після титрів “Тихе місце: День перший”? Тизер частини 3?

Чи є сцена після титрів “Тихе місце: День перший”? Тизер частини 3?

Чи є сцена після титрів “Тихе місце: День перший”? (Кадр з фільму)
Чи є сцена після титрів “Тихе місце: День перший”? (Кадр з фільму)

«Тихе місце: День перший» — приквел до двох блокбастерів Джона Красінскі. Чи є в ньому сцена після титрів, яка натякає на нові глави «Тихого місця»?

Актор і режисер Красінскі розпочав франшизу у 2018 році з фільму, який розповідає про жахливу долю сім’ї, якій вдалося пережити напад інопланетних істот, зберігаючи при цьому мовчання. Загрозливі істоти, які є сліпими, нападають на свою здобич тільки у відповідь на звуки, тому навіть найслабший шум може призвести до швидкої смерті.

«Тихе місце» закінчується тим, що сім’я з’ясовує, як перемогти прибульців – принаймні тимчасово – але це відбувається після трагічної жертви Лі, персонажа Красінскі. Сиквел 2021 року продовжує історію сім’ї, але починається зі сцени спогадів про перший день нападу монстрів.

Режисер Майкл Сарноскі спирається на ідеї Красінскі у фільмі «Тихе місце: День перший», який технічно є приквелом до перших двох фільмів. Однак замість того, щоб зосередитися на тяжкому становищі сім’ї Ебботт, дія переноситься до Нью-Йорка.

Головні герої зіграли лауреат премії “Оскар” Люпіта Ніонго та зірка “Дивних див” Джозеф Квінн. На картині вони зустрічаються по-різному.

Читайте також: Відгуки про фільм “Тихе місце: День перший”: Не “Чужий”

Чи є сцена після титрів “Тихе місце: День перший”?

Незважаючи на те, що після завершення фільму може статися більше історій, у «Тихому місці: День перший» немає сцени після титрів, яка б натякала на те, що скоро вийде ще один фільм «Тихе місце». Однак додаткова сцена не потрібна, оскільки ми вже знаємо, що A Quiet Place 3 знаходиться в розробці. Хоча натяків на те, що буде в триквелі на цій картині, немає.

З огляду на це, продовження «Тихого місця: День перший» цілком можливе, і воно може піти в різних напрямках. Найрозумнішим шляхом було б продовжити історію Анрі/Мана на острові та зосередитися на виживанні своєї колонії.

Не виключений ще один спін-офф «Тихого місця», оскільки у приквелі ми бачимо, що в інших частинах планети є ті, хто вижив. Про вторгнення інопланетян можна розповісти з точки зору людей з будь-якої точки світу.

Прокрутка до верху