Головна » Найцікавіші фільми липня 2024, які варто подивитись

Найцікавіші фільми липня 2024, які варто подивитись

Найцікавіші фільми липня 2024 (Кадр з фільму)
Найцікавіші фільми липня 2024 (Кадр з фільму)

Липень 2024 року обіцяє бути особливо насиченим для кіноманів. Ми підготували для вас добірку з семи найочікуваніших фільмів цього місяця. Незалежно від того, чи ви прихильник чорних комедій, історичних драм або фантастичних пригод, серед цих стрічок ви обов’язково знайдете щось для себе.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

“Не очікуйте забагато від кінця світу”

Дата прем’єри: 1 липня

Ця румунська чорна комедія режисера Раду Жуде розповідає про молоду жінку на ім’я Анджела, яка працює в Бухаресті та знімає соціальну рекламу. Фільм показує її життя, перевантажене малооплачуваною роботою, та слідкує за її пересуванням містом. Ця стрічка, претендент на премію “Оскар” від Румунії, змусить вас поглянути на життя з нової перспективи.

“МаXXХін”

Дата прем’єри: 4 липня

Події цього фільму відбуваються в Голлівуді 1980-х років. Головна героїня, Максін Мінкс (Мія Гот), — зірка фільмів для дорослих, яка прагне перейти в “справжнє кіно”. Вона отримує роль у продовженні популярного горору, але її життя ускладнюється, коли її починає переслідувати загадковий маніяк-убивця. У фільмі також знялися Елізабет Дебікі, Лілі Коллінз та Боббі Каннавале.

“Забери мене на місяць”

Дата прем’єри: 11 липня

Ця романтична драма розгортається на тлі космічних перегонів між СРСР та США у 1960-х роках. Головна героїня, Келлі Джонс (Скарлетт Йоганссон), маркетолог, яку NASA наймає для покращення своєї репутації. Разом з керівником місії Коулом Девісом (Ченнінґ Татум) вони намагаються зняти висадку на Місяць у павільйоні, щоб мати що показати у випадку провалу реальної місії.

“Кріпачка”

Дата прем’єри: 11 липня

“Кріпачка” — анімаційний фільм від творців “З любов’ю, Вінсент”. Події відбуваються наприкінці XIX століття в польському селі і розповідають історію молодої жінки Ягни, яка намагається знайти свій шлях у житті, але стикається з осудом суспільства і стереотипними очікуваннями з боку чоловіків. Фільм намальований сотнею художників з чотирьох країн світу.

“Мадам Кліко”

Дата прем’єри: 18 липня

Ця стрічка розповідає про Барбе-Ніколь Кліко-Понсарден, яка в 27 років стає вдовою і очолює виноробню свого покійного чоловіка, створивши відому імперію шампанського “мадам Кліко”. У головній ролі Гейлі Беннет, а режисером виступив Томас Неппер.

“Дедпул і Росомаха”

Дата прем’єри: 25 липня

У третій частині пригод Дедпула (Раян Рейнольдс) і Росомахи (Г’ю Джекман) герої стикаються з УВІ — організацією, яка існує поза часом і простором і стежить за мультивсесвітом. Вейда Вілсона / Дедпула висмикують зі спокійного життя, коли його рідний світ опиняється під загрозою, і він вирушає на місію разом з Росомахою.

“Поселенці”

Дата прем’єри: 25 липня

Фестивальний гіт 2023 року, події якого розгортаються в Чилі на початку XX століття. Троє вершників вирушають розмітити кордони володінь багатого землевласника, але експедиція перетворюється на криваву бійню. Юний стрілець Сегундо усвідомлює справжню мету подорожі, яка набагато жорстокіша та страшніша, ніж він міг уявити.

Ці фільми змусять вас сміятися, хвилюватися і замислитися над важливими питаннями. Вперед до кінозалів, адже липень обіцяє бути захопливим!

Прокрутка до верху