Головна » Зйомки фільму “Месники 5” і новий актор у ролі Канга Завойовника: Подробиці

Зйомки фільму “Месники 5” і новий актор у ролі Канга Завойовника: Подробиці

Зйомки фільму "Месники 5" і новий актор у ролі Канга Завойовника (Фото: google)
Зйомки фільму “Месники 5” і новий актор у ролі Канга Завойовника (Фото: google)

У кінематографічному всесвіті Marvel триває підготовка до наступного епічного фільму франшизи “Месники”. Згідно з чутками, які поширює інсайдер Деніел Ріхтман (більш відомий як DanielRPK), незабаром ми дізнаємося більше про кросовер.

Читайте також: Найкращі фентезі фільми 2023 року: Добірка

За інформацією джерела, зйомки фільму “Месники 5″ розпочнуться у січні 2025 року у Великій Британії. Ця інформація вже викликала бурю обговорень серед фанатів MCU, адже проект обіцяє стати одним із найважливіших у сазі про мультвсесвіт.

Одним з найбільш обговорюваних аспектів майбутнього блокбастера є кастинг на роль Канга Завойовника. Цей лиходій, який володіє неймовірною силою і здатністю подорожувати в часі, востаннє з’являвся в кінематографічному всесвіті Marvel у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія». Очікується, що найближчими місяцями буде оголошено нового актора на роль, якого раніше грав Джонатан Мейджорс.


Кадр з фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія»

За словами інсайдера, сюжет “Месників 5” включатиме елементи мультивсесвіту. Ця концепція активно досліджувалася в останніх фільмах і серіалах Marvel, таких як «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» і «Локі». Однак, незважаючи на такі масштабні події, кросовер буде більш приземленим. Це може означати, що акцент буде зроблено на персонажах та їхніх стосунках, а не лише на глобальних катастрофах та міжгалактичних битвах. Такий підхід може додати глибини та емоційної значущості, готуючи глядачів до фільму «Месники: Таємні війни».

Ріхтман відомий у спільноті кіно та коміксів як надійний інсайдер, який часто ділиться достовірною інформацією про майбутні релізи. Його останні заяви про «Месників 5» можуть бути точними, однак, як і у випадку з будь-якими чутками, варто ставитися до цієї інформації з недовірою, поки вона не буде підтверджена офіційними джерелами.

Наступні “Месники” мають вийти у травні 2026 року. Судячи зі старту зйомок у січні 2025 року, прем’єру не переноситимуть.

Прокрутка до верху