Головна » З’явився трейлер нового фільму “Володар перснів” з Томом Голландом у ролі Фродо. Чи вийде він у 2025 році?

З’явився трейлер нового фільму “Володар перснів” з Томом Голландом у ролі Фродо. Чи вийде він у 2025 році?

У зв’язку з тим, що в інтернеті з’явився трейлер нового фільму “Володар перснів” з Томом Холландом у головній ролі, багато хто зараз задається питанням, чи знаходиться в розробці новий проект про Середзем’я.

З'явився трейлер нового фільму "Володар перснів" з Томом Голландом (Фото: google)
З’явився трейлер нового фільму “Володар перснів” з Томом Голландом (Фото: google)

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Чи з’явиться Том Холланд у наступному фільмі «Володар кілець»?

Трейлер, нещодавно опублікований цього тижня на YouTube, викликав припущення, що Том Холланд може зіграти Фродо Беггінса у новому фільмі “Володар кілець“, який вийде вже у 2025 році.

Згідно з відео, Джейкоб Баталон також приєднався до акторського складу в ролі найкращого друга та попутника Фродо, Семвайза Гемджі.

Однак жодна студія чи будь-хто, хто представляє акторський склад, не робили жодних оголошень про новий ігровий фільм «Володар перснів». Справа в тому, що трейлер підроблений.

Варто зазначити, що творець трейлера просто взяв кадри з трилогії Пітера Джексона “Володар перснів” та трилогії “Хоббіт”. Він використав ШІ, щоб зробити Фродо та Сема схожими на Голланда та Баталона.

З’явився трейлер нового фільму “Володар перснів” з Томом Голландом

Глядачі повинні знати, що у франшизі «Володар перснів» планується випуск інших майбутніх проєктів, як на великому екрані, так і у вигляді телешоу.

Майбутнє «Володаря перснів»

У 2022 році Amazon Prime Video випустила перший сезон серіалу «Володар перснів: Персні влади», який був неоднозначно сприйнятий публікою. Проект зосереджений на Другій епосі Середзем’я (про яку в основному розповідається в «Сильмариліоні» Дж.Р.Р. Толкіна) і заснований на інформації, знайденій у додатках до третього роману «Володар перснів» під назвою «Повернення короля».

Наразі Amazon Studios планує, що «Кільця влади» складатимуться з п’яти сезонів, а другий сезон розроблятиметься на момент написання статті (очікується у 2024 році).

Окрім «Перснів влади», шанувальники всесвіту також зможуть повернутися до Середзем’я, коли 13 грудня 2024 року в кінотеатрах вийде новий повнометражний анімаційний фільм.

Аніме під назвою «Володар перснів: Війна Рохіррімів» переживе історію Хелма Хаммерхеда, коли він був королем Рохану. Його ім’ям названа фортеця Гельмова западина. Він зіграв важливу роль у фільмі «Володар перснів: Дві вежі».

У лютому 2023 року також було оголошено, що новий фільм «Володар перснів» від New Line Cinema (продюсерська компанія, що стоїть за оригінальними екранізаціями Пітера Джексона) вийде десь у майбутньому.

Однак з моменту цього оголошення не було жодних нових новин про проєкти, тому, ймовірно, вони дуже далекі від виходу і все ще перебувають на ранніх стадіях процесу розробки. Отже, хоча Том Холланд не опиниться в Середзем’ї, шанувальники зможуть побачити будь-який світ у майбутньому на екрані.

Прокрутити вгору