Головна » Зйомки фільму “Трон: Арес” завершені: Новий кадр з Джаредом Лето

Зйомки фільму “Трон: Арес” завершені: Новий кадр з Джаредом Лето

Зйомки фільму "Трон: Арес" завершені (Фото: google)
Зйомки фільму “Трон: Арес” завершені (Фото: google)

Довгоочікувана третя частина франшизи Disney’s Tron тепер на крок ближче до завершення. «Трон: Арес» продовжує історію перших двох фільмів, де режисер Йоахім Реннінг бере на себе контроль над триквелом, а Джаред Лето грає головну роль.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Хоча блокбастер не з’явиться в кінотеатрах до 2025 року, Реннінг і знімальна група офіційно завершили виробництво. Про це повідомив сам режисер у соцмережах, поділившись новим поглядом на актора та подякувавши знімальній групі. Це означає, що проект перебуває на тривалій стадії постпродакшну.

“Завдяки неймовірній та невтомній команді я щиро вірю, що цим фільмом ми розширили межі кіновиробництва. Навіть за шість тижнів нічної зйомки ви жодного разу не збавляли обертів. Також велике спасибі нашому чудовому акторському складу за те, що вони зберегли все на екрані. Я не можу дочекатися, щоб показати світові, що ми зробили.”

Зйомки фільму “Трон: Арес” завершені: Новий кадр з Джаредом Лето

Крім Лето, у фільмі «Трон: Арес» знялися Еван Пітерс, Грета Лі, Джоді Тернер-Сміт і Кемерон Монаган. Згідно з синопсисом, історія майбутнього фільму буде обертатися навколо актуальних сьогодні нейромереж та ШІ:

“Основна увага приділяється програмі Ares [Лето], яка відправляється з цифрового світу в реальний світ з небезпечною місією, яка знаменує собою першу зустріч людства зі штучним інтелектом.”

Прем’єра фільму в кінотеатрах запланована на 10 жовтня 2025 року.

Прокрутити вгору