Головна » 7 Кращих Фільмів із Гері Олдменом, що Варто Подивитися

7 Кращих Фільмів із Гері Олдменом, що Варто Подивитися

7 Кращих Фільмів із Гері Олдменом
7 Кращих Фільмів із Гері Олдменом

Світ кіно завжди збуджувався, чекаючи на новий виступ актора Гері Олдмена. Від суворого Сіда Вішеза до величного Вінстона Черчилля — цей артист здатен перетворитися на будь-який образ з неабиякою вправністю. І ось, на 21 березня, британський талант відзначає своє 66-річчя. В цей святковий день ми вирішили пригадати сім неперевершених фільмів із участю актора, перегляд яких — це справжнє насолодження.

1. “Темні часи” (2017)


У цьому фільмі Американська кіноакадемія не могла залишити без уваги вражаючу роботу Олдмена в образі Вінстона Черчілля. Його витончена підготовка та радикальна трансформація зробили цю роль найбільш реалістичною та запам’ятовуваною.

2. “Шпигун, вийди геть!” (2011)

В цій екранізації класичного шпигунського роману Джона Ле Карре, Гері Олдмен зблиснув у ролі Джорджа Смайлі, відставного шпигуна, який повертається до дії, щоб позбавити британську розвідку від радянського агента.

3. “Безсмертна кохана” (1994)

Ця біографічна драма розповідає про кохання Людвіга ван Бетховена. У цьому малобюджетному, але вражаючому фільмі Олдмен зіграв слабкого, але сильного композитора, що бореться з власними демонами

4. “Розенкранц та Гільденстерн мертві” (1990)

У цій варіації на тему “Гамлета”, Гері Олдмен та Тім Рот утворили неперевершений дует. Вони розповідають історію героїв Стоппарда очима двох персонажів, створюючи враження, ніби ми дивимося на “Гамлета” зовсім іншими очима.

5. “Джон Ф. Кеннеді. Постріли в Далласі” (1991)

В цьому фільмі Олдмен зіграв скандально відомого Лі Освальда. Його витончена гра у цій складній ролі заслуговує на особливе визнання.

6. “Леон” (1994)

Фільм, що став легендою, де Олдмен зіграв роль наркомана та корумпованого поліцейського. Він вразив глядачів своєю харизмою та інтенсивністю гри.

7. “Сід та Ненсі”

Слід згадати його роль у фільмі про бас-гітариста групи Sex Pistols, яка відкрила для нього дорогу до слави.

Гері Олдмен — це не лише актор, він — справжня кінозірка, яка завоювала серця глядачів своєю талантливістю та пристрастю до мистецтва. Його фільми — це справжні шедеври, які залишають незабутні враження. Якщо ви ще не переглянули їх, то саме час відкрити для себе ці джерела незабутніх емоцій та вражень.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутка до верху