Головна » Анімаційний фільм “Пухнасті супергерої”: Вийшов офіційний трейлер

Анімаційний фільм “Пухнасті супергерої”: Вийшов офіційний трейлер

Анімаційний фільм "Пухнасті супергерої" (Фото: google)
Анімаційний фільм “Пухнасті супергерої” (Фото: google)

У світі, де злочинність підступно підстерігає кожен куток міста, народжуються супергерої – надзвичайні постаті, готові вступити у боротьбу зі злом заради безпеки своїх співмешканців. Однак навіть найміцніші захисники можуть відчути смак перемоги лише після зіткнення з неймовірними випробуваннями. “Пухнасті супергерої” (Combat Wombat 2) – це анімаційний фільм, що пропонує глядачеві захоплюючу подорож у світ неймовірних пригод та визначних подвигів.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Анімаційний фільм “Пухнасті супергерої”: Сюжет

З появою Меґі в масці, злочинність у місті майже зникла. Тепер вона постійно роздає автографи, сплачує податки та бере участь у різних шоу. Але супергероям не солодко жити звичним, нудним життям. Тому, коли злий геній вирішує захопити місто, де всі вже стали занадто розслабленими, Меґі та її команда супергероїв вступають у бій.

Офіційний трейлер

“Пухнасті супергерої” (Combat Wombat 2)

Дата виходу: 18 квітня 2024
Формат: 2D (підходить для перегляду особам з порушеннями зору та слуху)
Країна: Австралія
Студії: Like A Photon Creative, Screen Australia
Тривалість: 81 хвилина (попередньо)
Жанр: анімація, сімейний
Режисер: Рікард Куссо (“Аркі у країні монстрів”)
Актори (озвучка): Дебора Мейлмен (“Хлоп’я поглинає всесвіт”), Девід Венгем (“Пірати Карибського Моря: Помста Салазара”, “Елвіс”), Ед Оксенбульд (“Дике життя”) та інші.

Підводячи підсумки, можна стверджувати, що “Пухнасті супергерої” – це не лише розважальна анімаційна стрічка для всієї родини, а й важлива нагадівка про силу спільної дії, мужності та вірності своїм ідеалам. Фільм запрошує глядачів у світ, де немає неможливого, а лише надія та віра в перемогу добра.

Прокрутити вгору