Головна » Вийшов трейлер сиквела “Бітлджюса” з Дженною Ортегою

Вийшов трейлер сиквела “Бітлджюса” з Дженною Ортегою

Вийшов трейлер сиквела "Бітлджюса" з Дженною Ортегою (Фото: google)
Вийшов трейлер сиквела “Бітлджюса” з Дженною Ортегою (Фото: google)

Студія Warner Brothers презентувала перший трейлер комедійного фентезі “Бітлджюс Бітлджюс” (Beetlejuice Beetlejuice) від Тіма Бертона, що стане продовженням його культового хіта 1988 року “Бітлджюс”.

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Сюжет

Після несподіваної трагедії в сім’ї Дітців, три покоління родини повертаються додому у Вінтер-Рівер. Життя вже дорослої Лідії, яку все ще переслідує привид-біоекзорцист Бітлджюс, перевертається догори дриґом. Її бунтівна донька-підліток Астрід знаходить на горищі таємничий макет міста і випадково відкриває портал до потойбічного світу. Проблеми назрівають у обох світах, тому це лише питання часу, коли хтось тричі вимовить ім’я Бітлджюса. Як тільки це станеться, пустотливий демон повернеться і влаштує хаос у своєму фірмовому стилі.

Офіційний трейлер

У новому фільмі до своїх ролей повернулися Майкл Кітон, який відновив роль Бітлджюса, а також Вайнона Райдер та Кетрін О’Гара, які знову виконали ролі Лідії Дітц та її матері Делії.

Серед нових акторів у касті з’явилися Дженна Ортега (серіал “Венздей”, франшиза “Крик”), яка виконала роль дочки головної героїні з першого фільму Лідії – Астрід.

Також у фільмі зіграли Моніка Беллуччі (дружина Бітлджюса Беллатрікс), Віллем Дефо (привид-детектив, який за життя був актором), Джастін Теру та Берн Ґорман (преподобний у Вінтер-Рівер).

Крім Ортеги, Бертон запросив до свого нового проекту і сценаристів Альфреда Гофа і Майлза Міллара з серіалу “Венздей”.

Українські глядачі зможуть переглянути фільм в кінотеатрах від 5 вересня 2024 року.

Прокрутити вгору