Головна » Брюс Вейн може з’явитися в “Джокері 2”

Брюс Вейн може з’явитися в “Джокері 2”

Брюс Вейн може з'явитися в "Джокері 2" (Фото: google)
Брюс Вейн може з’явитися в “Джокері 2” (Фото: google)

Перший трейлер фільму «Джокер: Божевілля на двох» натякнув, що сиквел може змістовно повернути ще одного героя DC – Брюса Вейна.

Брюс Вейн ненадовго з’являється в першому «Джокері», коли Артур відправляється в маєток Вейнів, щоб спробувати поговорити з Томасом Вейном. У той час Артур переконаний, що Томас Вейн – його батько, а Брюс символізує життя, яке він повинен вести. Завдяки трейлеру «Джокера 2» стало зрозуміло, що ця тема матиме продовження.

У кліпі  Божевілля на двох показано багато сцен, які є галюцинаціями Артура. Він уявляє, що чорні парасольки насправді барвисті, але галюцинації Артура, здається, захоплюють цілі сцени. Швидкий монтаж натякає на те, що Артур бачить, як він і Харлі танцюють на даху, хоча замість цього вони танцюють на вулиці. Ці галюцинації, схоже, мають спільну тему, яка також пов’язана з використанням Брюса Вейна в оригіналі.

Артур галюцинує своє ідеальне життя в «Джокері 2»

Трейлер дав зрозуміти, що у фільмі буде Джокер, який уявляє собі та Харлі Квінн набагато ідеальніше життя. Це можна побачити, коли вони танцюють на даху, який виглядає так, ніби він належить старому голлівудському мюзиклу, або коли вони стоять на сцені з їхніми іменами, освітленими вогнями. У цих галюцинаціях пара також виглядає набагато «чистішою». Варто зауважити, що Артур раптом почав танцювати як професіонал, хоча перший «Джокер» зобразив його набагато менш елегантно.

Реальне життя Артура різко контрастує з цими галюцинаціями протягом усього трейлера. Хоча він уявляє себе на сцені або в романтичному мюзиклі, відео дає зрозуміти, що насправді у нього все йде не так добре. В одній зі сцен навіть показано, як Артура грубо тягнуть по підлозі до камери однією рукою.

Артур не тільки уявляє собі краще життя, ніж те, яке він має, але й, здається, уявляє собі більш ідеальну версію себе. На його думку, макіяж Джокера набагато чистіший, його костюм в ідеальному стані, а волосся укладене. Присутність цього альтернативного «я» також призвела до спекуляцій навколо певної сцени.

Двоє джокерів переслідують Артура

Ще до виходу трейлера в мережі з’явилися кадри, на яких видно, як кілька Джокерів переслідують Артура вулицею. Ця сцена також з’являється в трейлері, хоча фігури на задньому плані не у фокусі. Однак, схоже, що принаймні один із Джокерів одягнений у костюм Артура з першої гри. Це може означати, що Артур уявляє, що його переслідують минулі версії себе, символізуючи, як він намагається втекти від минулого, намагаючись покращити своє життя.

Якщо Артуру доведеться визнати свої минулі вчинки, йому, можливо, також доведеться зіткнутися з наслідками. У першому фільмі з’ясувалося, що хтось, натхненний Джокером, застрелив Вейнів. Це означає, що Артуру, можливо, доведеться зіткнутися з тим, як він побічно позбавив Брюса Вейна ідеального життя, так само, як Артур вважав, що Томас Вейн вкрав його.

Чому «Джокер 2» виграє від ще однієї появи Брюса Вейна

Історія Брюса Вейна в світі Джокера має тісний зв’язок з історією Артура. Це означає, що повернення персонажа буде не тільки дешевим способом посилання на Бетмена, але також може бути використано як спосіб проілюструвати, як дитячі травми можуть впливати на таких людей, як Артур і Брюс. Те, що сталося з Брюсом Вейном, також може стати великим відкриттям для Артура.

Брюс Вейн колись уявив ідеальне життя, яке зараз уявляє собі Артур у «Джокері 2». Якби Артур побачив, що навіть життя Брюса не ідеальне, йому, можливо, довелося б визнати, що ні в кого немає ідеального життя. Це може ще більше змусити його прийняти класичну філософію Джокера, згідно з якою життя – це лише злий жарт. Існування Брюса Уейна, який, як відомо глядачам, стає Бетменом, дозволить «Джокеру 2» показати, що все-таки можна мати надію на майбутнє, незважаючи на великі втрати.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 4 жовтня 2024 року.

Прокрутити вгору