Головна » Чи є сцена після титрів фільму «Планета мавп: Нове царство»?

Чи є сцена після титрів фільму «Планета мавп: Нове царство»?

Чи є сцена після титрів фільму «Планета мавп: Нове царство» (Фото: google)
Чи є сцена після титрів фільму «Планета мавп: Нове царство» (Фото: google)

Франшиза «Планета мавп» дала старт новій трилогії, і питання про те, чи є в «Королівстві планети мавп» сцена після титрів про майбутні проєкти у всесвіті, особливо інтригує.

Читайте також: Чи є сцена після титрів фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

Через сім років після виходу «Війни за планету мавп», який завершив трилогію з «Цезарем» Енді Серкіса, франшиза все ще триває. «Нове царство» розширює серію, рухаючись на 300 років вперед.

Основний сюжет наступної частини франшизи зосереджений на Ної (Оуен Тіг), Мей (Фрея Аллан) і Раку (Пітер Мейкон), які борються проти нового лідера мавп Проксіма Цезаря (Кевін Дюран). З тих пір, як Disney і 20th Century Studios натякнули, що фільм може стати початком нової трилогії «Планета мавп», з’явилася цікавість, чи натякне новий фільм на майбутнє серіалу. Голлівуд зазвичай використовує сцени після титрів у великих франшизах, щоб проінформувати глядачів про наступну частину. У зв’язку з цим виникли питання про те, чи є вони у фіналі Planet of the Apes: The New Kingdom.

Чи є сцена після титрів у фільмі «Планета мавп: Нове королівство»?

Підтверджено, що в «Новому царстві» немає жодної сцени після титрів. Таке рішення не дивне. У минулих фільмах франшизи такі сцени використовувалися рідко. Виняток становила картина «Повстання планети мавп» (Rise of the Planet of the Apes). На ньому було видно, як пілот Цезаря прибув в аеропорт і у нього почалася кровотеча з носа, що вказує на те, що він заражений вірусом. На сцені показано, як вірус поширюється від міста до міста по всьому світу, заражаючись від людей, що летять різними рейсами.

Оскільки раніше в «Планеті мавп» була лише одна сцена після титрів, ймовірність того, що вона буде в «Новому царстві», була не такою вже й великою. Однак, якщо ви залишитеся до кінця титрів, ви почуєте аудіозапис. Коли титри добігають кінця, можна почути мавп, і цим звуком автори проводжають нас. Хоча це просто мавпяче дзижчання, творці фільму натякають, що сподіваються продовжити історію.

Прокрутити вгору