Головна » Де дивитись другий сезон “Дім дракона” в українському перекладі

Де дивитись другий сезон “Дім дракона” в українському перекладі

Де дивитись другий сезон "Дім дракона" в українському перекладі (Фото: google)
Де дивитись другий сезон “Дім дракона” в українському перекладі (Фото: google)

З 17 червня 2024 року на медіасервісі MEGOGO відбудеться ексклюзивна прем’єра другого сезону серіалу «Дім дракона» виробництва HBO. Цей серіал, заснований на романі Джорджа Мартіна «Вогонь і кров», розповідає про події, що відбуваються за 200 років до «Гри престолів», і зосереджується на історії Дому Таргарієнів. Глядачі зможуть подивитися першу серію як в оригінальній озвучці, так і в українському дубляжі, створеному власною студією MEGOGO Voice. Нові епізоди будуть виходити щотижня.

Читайте також: Розклад виходу епізодів 2 сезону серіалу «Дім Дракона»

Другий сезон «Дім дракона» на MEGOGO

У другому сезоні серіалу події розгортаються після коронації короля Ейгона II і трагічної загибелі сина королеви Рейніри. Дім Таргарієнів розділяється на дві фракції. Король Ейгон II править у Королівській Гавані, спираючись на підтримку Алісенти та Зеленої ради, під захистом найбільшого дракона Вестеросу. Водночас королева Рейніра, перебуваючи у вигнанні на Драконовому камені, разом зі своєю Чорною радою планує наступні дії. Громадянська війна неминуча, і обидві сторони намагаються заручитися підтримкою великих домів Вестеросу, збираючи армії та драконів.

Партнерство MEGOGO з Warner Bros. Discovery

MEGOGO є ексклюзивним партнером Warner Bros. Discovery з показу серіалів HBO та Max в Україні. Це співробітництво дозволяє MEGOGO транслювати прем’єрні покази всіх нових релізів HBO і Max, а також мати доступ до багатого каталогу вже існуючих серіалів. Усі серіали доступні за передплатами «Максимальна» та «HBO».

Соціальні ініціативи MEGOGO

MEGOGO також продовжує свою соціальну ініціативу «Дивись як чутно», що передбачає переклад серіалів жестовою мовою. Переклади з’являтимуться на сервісі наступного дня після прем’єри нових серій. Крім того, переклад жестовою мовою буде підготовлений і для першого сезону серіалу, що дозволить глядачам із порушеннями слуху насолоджуватися усією історією.

Перспективи та очікування

Очікується, що другий сезон «Дім дракона» продовжить захоплювати глядачів своїм драматизмом та інтригами, розкриваючи нові аспекти складної історії Дому Таргарієнів. З новими епізодами, що виходять щотижня, фанати зможуть поринути в захоплюючий світ Вестеросу і стежити за розвитком подій, що визначають долю цього могутнього дому.

Прокрутка до верху