Головна » Рецензія фільму «Погані хлопці: Все або нічого»

Рецензія фільму «Погані хлопці: Все або нічого»

Рецензія фільму «Погані хлопці: Все або нічого» (Фото: google)
Рецензія фільму «Погані хлопці: Все або нічого» (Фото: google)

З 6 червня в кінотеатрах стартував показ фільма «Погані хлопці: Все або нічого» з все тими же Віллом Смітом та Мартіном Лоуренсом у ролі детективів з Маямі. Це вже четверта частина екшн-франшизи «Погані хлопці», і другий фільм, зрежисований бельгійським дуетом Аділь Ель Арбі та Білалом Фалла. У цій рецензії ми розглянемо, в які неприємності цього разу втрапили детективи Майк Лоурі та Маркус Бернетт, і наскільки захопливо спостерігати за їхніми пригодами.

Читайте також: Рецензія на фільм «Пробивний чувак»

Рецензія фільму «Погані хлопці: Все або нічого» / Bad Boys: Ride or Die

Плюси:

  • Фільм забезпечує чудову розвагу в дусі франшизи;
  • Виконує всі очікування глядачів;
  • Хімія між Віллом Смітом та Мартіном Лоуренсом залишається на висоті;
  • Декілька приємних камео.

Мінуси:

  • Передбачуваний сюжет;
  • Багато сценарних умовностей;
  • Постановка бойових сцен поступається сучасним бойовикам на зразок «Джон Уік» або «Евакуація»;
  • Іноді перегинають з комедійними елементами.

Подробиці сюжету

Жанр комедійний бойовик
У ролях Вілл Сміт, Мартін Лоуренс, Александр Людвіг, Ванесса Енн Гадженс, Ерік Дейн, Йоан Гріффідд, Джо Пантоліано
Сайт IMDb

Цього разу Маркус Бернетт нарешті стає свідком змін у житті свого напарника Майка Лоурі, який вирішив одружитися. Але активні витанцьовування на весіллі приводять Маркуса до серцевого нападу, під час якого він має дивну «зустріч» з покійним капітаном Конрадом Говардом, якого звинувачують у корупції та зв’язках з наркокартелями.

Не вірячи у ці звинувачення, Майк та Маркус вирішують очистити ім’я свого колишнього шефа, але швидко стають мішенню хитромудрого ворога. В результаті вони опиняються по той бік закону і перетворюються на втікачів. Тепер, подібно до героїв «Форсажу», вони можуть покладатися лише на вірних друзів, яких запросять на святкове барбекю після щасливого фіналу.

Трейлер

«Погані хлопці: Все або нічого»

Франшиза «Погані хлопці» завжди відзначалася своєю легкою і навіть абсурдною комедійністю. Бельгійський дует Аділь Ель Арбі та Білал Фалла знайшли вдалий баланс між гумором і екшеном, створивши пропорцію легковажної комедії та запальних бойових сцен.

Приклади успішних сцен

Однією з показових сцен є перестрілка в галереї, де персонаж Мартіна Лоуренса ловить цукерки та напій, розкидані від пострілу, в комічному слоумоушені. Це вдалий приклад поєднання напруги та гумору, подібно до сцени з Харлі Квінн у «Хижих пташках».

Інший приклад — Маркус, натхненний подорожжю у потойбіччя, поводиться так, ніби вживає психотропні речовини. Це вже менш вдалий комедійний прийом, що радше дратує своєю грубою карикатурністю.

Загальна характеристика

Фільм «Погані хлопці: Все або нічого» пропонує саме те, чого очікують від франшизи — невибагливу, але захопливу розвагу з веселими моментами, стріляниною та передбачуваним сюжетом. Приємним бонусом є кілька камео, зокрема поява Майкла Бея.

Стрічка не намагається перевинайти жанр і чесно виконує свою роль, пропонуючи глядачам те, на що вони розраховували перед переглядом.

Порівняння з іншими фільмами

На відміну від «Форсажу» чи «Місії неможливої», де автори намагаються здивувати новими масштабними сценами, творці «Поганих хлопців» дотримуються перевіреної формули. Це один з випадків, коли передбачуваність йде на користь.

Підсумок

Фільм «Погані хлопці: Все або нічого» — це чудова разова розвага для шанувальників франшизи. Тим, хто не є фанатом попередніх частин, можливо, варто обрати інший фільм.

Прокрутка до верху