Головна » «Дім Дракона» – новий кадр про Еймонда виклали у мережу

«Дім Дракона» – новий кадр про Еймонда виклали у мережу

«Дім Дракона» - новий кадр про Еймонда
«Дім Дракона» – новий кадр про Еймонда

Другий сезон “Дому Дракона” отримав новий образ Еймонда, який будує підлі плани проти власної сім’ї.

Заснований на романі Джорджа Р. Р. Мартіна «Вогонь і кров», «Дім Дракона», який дебютував у 2022 році, розповідає історію початку громадянської війни між членами сім’ї Таргарієнів. Серіал, який мав успіх у глядачів і критиків, збирається повернутися з другим сезоном цього літа, і конфлікт може вийти на новий рівень інтенсивності.

Після виходу трейлера другого сезону “Дому Дракона” офіційний акаунт шоу в соціальних мережах поділився новим зображенням з майбутнього сезону. Ви можете побачити його вище.

У кадрі Юен Мітчелл у ролі Еймонда Таргарієна та Фаб’єн Френкель у ролі сера Крістона Коула, причому обидва вивчають карту Вестероса. Підпис говорить: “Складний родич”.

У фіналі першого сезону «Дому Дракона» Вхагар, дракон принца Еймонда, з’їдає Люцеріса (Елліот Гріхо) у польоті. На останньому кадрі дебютного сезону шоу Рейніра (Емма Д’Арсі) демонструє лють і біль, спричинені втратою сина. Тепер, коли лінії битви чітко окреслені, 2 сезон буде ще більш напруженим, оскільки дві фракції борються за Залізний трон.

Прем’єра другого сезону шоу відбудеться 16 червня 2024 року, що підтверджують нові трейлери.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутити вгору