Головна » Фільм “Вуді Дятел вирушає до табору”: Вийшов трейлер

Фільм “Вуді Дятел вирушає до табору”: Вийшов трейлер

Фільм "Вуді Дятел вирушає до табору" (Фото: google)
Фільм “Вуді Дятел вирушає до табору” (Фото: google)

Netflix представив дебютний трейлер фільму “Вуді Дятел вирушає до табору”, який повертає знаменитого дятла на екрани.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Проект являє собою live-action (живу зйомку) з 3D-елементами в дусі Sonic the Movie та інших подібних фільмів. Фільм показує Вуді після того, як його вигнали з лісу у фільмі 2017 року «Вуді Дятел». Дятел думає, що знайшов будинок у таборі Ву-Ху, але інспектор погрожує закрити його.

Дивіться перше відео нижче:

Офіційний трейлер

Прем’єра фільму відбудеться одразу на Netflix. Усі передплатники зможуть переглянути фільм з 12 квітня 2024 року.

Нагадаємо:


«Вуді Дятел» (англ. “Woody Woodpecker”) – це американський комедійний анімаційний фільм 2017 року, створений на основі популярного мультсеріалу про веселого дятла Вуді. Фільм розповідає про пригоди Вуді, який живе у лісі і постійно потрапляє в різні комічні ситуації. У фільмі Вуді вирішує захистити свій ліс від будівництва міського котеджного поселення. Картина була спродюсована студією Universal 1440 Entertainment та випущена у міжнародний прокат на платформах відеозапису та стрімінгу.

У фільмі використано сучасну технологію комп’ютерної анімації, але збережено класичний стиль і гумор оригінального мультсеріалу. “Вуді Дятел” є спробою оживити і відновити популярну анімаційну фігуру для нового покоління глядачів, а також згадати яскраві моменти для тих, хто вже знайомий з добре відомим дятлом Вуді.

Прокрутити вгору