Головна » «Дюна 2» на телевізорі: коли можна буде подивитись цей фільм вдома?

«Дюна 2» на телевізорі: коли можна буде подивитись цей фільм вдома?

«Дюна 2» на телевізорі
Коли чекати фільм «Дюна 2» на телевізорі?

«Дюна: Частина друга» продовжує збирати в кінотеатрах, але незабаром фільм буде доступний для перегляду онлайн.

З огляду на хороші цифри в прокаті, дехто задавався питанням, скільки часу пройде, перш ніж фільм вийде в цифровому форматі. На диво, довго чекати не довелося.

“Дюна 2” отримала дату виходу в мережі

Як повідомляє WhenToStream, онлайн-версія “Дюни: Частина друга” вийде у вівторок, 2 квітня 2024 року. У цей день купити і взяти стрічку в оренду можна буде в різних інтернет-магазинах, таких як iTunes, Amazon Prime Video і Google Play.

Це означає, що фільм вийде в цифровому форматі лише через 33 дні після прем’єри в кінотеатрах. Це досить дивно, враховуючи невпинний темп касових зборів, але такий ранній онлайн-реліз допоможе Warner Bros. зміцнити свій касовий успіх, заробляючи додаткові гроші на цифрових покупках.

«Дюна 2» вийде на Blu-ray 14 травня, через 75 днів після кінотеатрального дебюту.

На момент виходу «Дюна 2» є найкасовішим релізом 2024 року, зібравши вже понад 620 мільйонів доларів. За оцінками аналітиків, загальні касові збори можуть сягнути $700 млн.

Оновлення. Сиквел “Дюни” досі не має дати виходу в Інтернеті. За даними порталу, який повідомив про реліз найближчим часом, Warner Bros. перенесла реліз на цифрових носіях.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутка до верху