Головна » Вийшов трейлер фільму “Королівство планети мавп”

Вийшов трейлер фільму “Королівство планети мавп”

Вийшов трейлер фільму "Королівство планети мавп"
Вийшов трейлер фільму “Королівство планети мавп”

Майбутній фільм «Королівство планети мавп» може стати найбільшим у франшизі, але саме на це вказує новий розширений трейлер.

Щоб подарувати глядачам максимально захоплюючий досвід, який тільки можна собі уявити, блокбастер буде показаний у форматі IMAX, що, мабуть, є найкращим способом зануритися в неймовірні пригоди. Цікаво, що трейлер вийшов після неймовірного успіху фільму «Гозілла і Конг: Нова імперія» в прокаті.

Вийшов трейлер фільму “Королівство планети мавп”

Режисер Вес Болл («Той, що біжить у лабіринті») вдихнув нове життя у світову епічну франшизу, дія якої відбувається через покоління після правління Цезаря. Мавпи є домінуючим видом, що живуть у гармонії один з одним, тоді як люди змушені жити в тіні. Поки новий тиранічний ватажок мавп будує свою імперію, молода мавпа вирушає в подорож.

Головні ролі у майбутньому сиквелі зіграли зірка “Відьмака” Фрея Аллан, Вільям Х. Мейсі, Дічен Лекман, Кевін Дюран, Оуен Тіг, Пітер Мейкон та Тревіс Джеффрі. Актори попередніх частин зі зрозумілих причин не повернулися.

Нова частина “Планети мавп” вийде в кінотеатрах 10 травня 2024 року.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутити вгору