Головна » Фільми DC несподівано вийшли на Disney+

Фільми DC несподівано вийшли на Disney+

Фільми DC несподівано вийшли на Disney+
Фільми DC несподівано вийшли на Disney+

Disney+ оголосив про один із найнесподіваніших релізів в історії: три фільми за участю супергероїв DC вийдуть на Disney+ та Hulu.

В рамках нового відео «Поруч з Disney+» на YouTube компанія Disney оголосила про появу блокбастерів розширеного всесвіту DC на своїх цифрових платформах.

Фільми DC несподівано вийшли на Disney+

Диво-жінка 2017 року, Шазам! 2019 та Shazam! Лють богів 2023 стала доступною для перегляду передплатникам Disney+ та Hulu з 1 квітня 2024 року. Так, це не жарт.

Це не перший раз, коли проєкти DCEU транслюються на платформі, що належить Disney: Harley Quinn: Birds of Prey 2020 року вийшов на Hulu наприкінці 2023 року.

Ці фільми також дебютували на Disney+/Hulu після того, як 26 березня на Hulu з’явився анімаційний фільм «Суперпети». Судячи з усього, Warner Bros. Discovery вирішила підвищити впізнаваність героїв DC або просто підзаробити, транслюючи свої проекти на конкуруючих сервісах.

Варто зазначити, що фільми Warner Bros. зазвичай не прив’язані до потокового передавання Max, хоча вони виходять на ньому першими.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору