Головна » Третій сезон “Бріджертонів”: Віконт та віконтеса з’являться у 3 сезоні

Третій сезон “Бріджертонів”: Віконт та віконтеса з’являться у 3 сезоні

Третій сезон "Бріджертонів": Віконт та віконтеса з'являться у 3 сезоні (Фото: google)
Третій сезон “Бріджертонів”: Віконт та віконтеса з’являться у 3 сезоні (Фото: google)

Ви, напевно, вже скучили за тією неповторною хімією між Кейт та Ентоні Бріджертонами, чи не так? Новий промо-ролик третього сезону серіалу «Бріджертони» точно це підтверджує.

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Головні герої минулого сезону, віконт Ентоні Бріджертон та віконтеса Кейт Бріджертон (за дівочим прізвищем Шарма), повертаються у нових серіях, готові знову порадувати своїх шанувальників. Їх ролі знову довірять Джонатану Бейлі та Сімону Ешлі, чиї герої просто променять щастям у новому відеоролику.

Прев’ю

Але увага не обмежується лише на їхній пристрасті. Головними героями третього сезону стануть Пенелопа Фезерінгтон (відома також як леді Віслдаун, зіграна Ніколою Кохлан) та Колін Бріджертон (у виконанні Люка Ньютона). Вони дружили з дитинства, але лише зараз Колін помітив, що Пенелопа в нього закохана.

Сюжет 3 сезону “Бріджертонів”

Пенелопа Фезерінгтон готова знайти собі чоловіка. Бажано, щоб цей чоловік був тим, хто забезпечить їй достатню незалежність, щоб вона могла продовжувати свою суєту як анонімна оглядачка пліток леді Вістлдаун. Вона також вирішила, щоб це був не Колін Бріджертон, після того, як почула, як її давній коханий заявив, що він ніколи не буде переслідувати її романтично.

Промо ролік

Нагадаємо, що серіал “Бріджертони” базуються на серії романів Джулії Куїн, яка розповідає історії аристократичних сімей і їхніх інтриг у Лондоні 19 століття. Серіал став дуже популярним завдяки своєму захоплюючому сюжету, відмінним акторським виконанням і відтворенню епохи.

Перша частина третього сезону романтичної драми «Бріджертони» вийде 16 травня на платформі Netflix, а друга порція нових серій чекатиме на нас 13 червня.

Прокрутити вгору