Головна » Джанкарло Еспозіто з’явиться в кінематографічному всесвіті Marvel

Джанкарло Еспозіто з’явиться в кінематографічному всесвіті Marvel

Джанкарло Еспозіто – талановитий американський актор, який найбільш відомий своєю роллю Ґаса Фрінґа у культовому телесеріалі “Breaking Bad”. Його вражаюча інтерпретація харизматичного та безжального наркобарона отримала широке визнання критиків і глядачів. Еспозіто також грає роль Мофа Гідсона у серіалі “The Mandalorian”, де він втілив образ владаря злочинного синдикату.

Джанкарло Еспозіто з'явиться в кінематографічному всесвіті Marvel (Фото: google)
Джанкарло Еспозіто з’явиться в кінематографічному всесвіті Marvel (Фото: google)

Його кар’єра охоплює багато інших вражаючих ролей в кіно та телебаченні. Він також здобув популярність завдяки ролям у таких фільмах, як “Дендропарк”, “Пітер і Джейн” та “Сховище”. Еспозіто відомий своєю високою майстерністю акторської гри та здатністю дотримуватися різних жанрів, що робить його одним із найцікавіших акторів свого покоління.

Читайте також: Кріс Еванс повертається: 2 довгоочікувані ролі в кінематографічному всесвіті Marvel

Джанкарло Еспозіто та всесвіт Marvel

Можливо, відбудеться один з найбільш довгоочікуваних фанатських кастингів за останній час, але з підступом. Протягом багатьох років Джанкарло Еспозіто був запропонований глядачами на широкий спектр ролей у кінематографічному всесвіті Marvel. І це включаючи потенційний перезапуск Чарльза Ксав’єра/професора Ікс.

Після неодноразових вказівок на те, що актор був би більш ніж готовий приєднатися до MCU, нові коментарі Еспозіто, схоже, натякають на те, що це стало реальністю. Під час шоу CCXP в Мексиці Еспозіто розповів, що він з’явиться в проекті Marvel «раніше, ніж пізніше», і що проект і роль «кращі, ніж ви можете собі уявити».

Пункт «швидше, ніж пізніше», здається, виключає можливість того, що Еспозіто зіграє професора Ікс, оскільки перезапуск Людей Ікс Marvel, схоже, все ще перебуває на ранніх стадіях розробки. Хоча на даний момент невідомо, якою буде роль Еспозіто, деякі вже припустили, що він може зіграти Галактуса або Доктора Дума у фільмі «Фантастична четвірка», виробництво якого розпочнеться через кілька місяців.

Крім того, завжди є ймовірність, що він може мати на увазі проект, не пов’язаний з Marvel Studios, можливо, у всесвіті Людини-павука Sony. Однак, як зазначає Collider, його таємна роль є «оригінальним і новим персонажем». І він приходить до MCU.

Навіть якщо Еспозіто не зіграє якогось відомого героя чи лиходія, сама поява актора у кіновсесвіті Marvel стане великою подією. Можливо, він з’явиться у фільмі “Дедпул і Росомаха“, який вийде на екрани 25 липня 2024 року.

Прокрутити вгору