Головна » Джордж Лукас розчарований Disney. «Зоряні війни» втратили багато ідей.

Джордж Лукас розчарований Disney. «Зоряні війни» втратили багато ідей.

Джордж Лукас розчарований Disney

Джордж Лукас, оригінальний творець франшизи «Зоряні війни», нарешті порушив мовчання і розповів про свою думку про епоху Діснея.

Disney придбав «Зоряні війни» у Лукаса в 2012 році і незабаром після цього випустив перший з трилогії фільмів без його прямого впливу, «Пробудження сили», в 2015 році. Лукас в основному мовчав про свою оцінку роботи Діснея, хоча і хвалив «Ізгой-один: Зоряні війни». Історії» і, як повідомляється, сказав, що йому подобається «Обі-Ван Кенобі». Лукас, мабуть, вважає, що не всі рішення, прийняті Діснеєм щодо франшизи, відповідають його початковому баченню.

Джордж Лукас розчарований Disney

Виступаючи перед публікою на Каннському кінофестивалі, Лукас, за словами The Hollywood Reporter і El Pais, похвалив Disney за «чудові ідеї та виробництво». Він порівняв себе з батьком, чиї діти виросли і роз’їхалися, а потім зазначив, що деякі аспекти епохи Діснея не відповідають його уявленням.

Я був єдиним, хто дійсно знав, що таке «Зоряні війни»… Хто дійсно знав цей світ, адже в ньому стільки всього. Наприклад, міцність. Ніхто не розумів Сили. Коли вони почали знімати інші фільми після того, як я продав компанію, багато ідей, які були в [оригіналі], начебто загубилися. Але таке буває.

З моменту виходу трилогія сиквелів потрапила під пильну увагу, і деякі глядачі не погодилися зі змінами, які вона внесла в сюжет і світ, створені Лукасом в оригінальній трилогії та трилогії приквелів. Лукас також вважає, що деякі з його оригінальних ідей не потрапили до трилогії сиквелів. І що він розуміє франшизу краще, ніж Disney. Хоча його коментарі малюють не дуже сприятливу картину, вони, здається, вказують на те, що Лукас навчився жити з тим фактом, що «Зоряні війни» більше не його, навіть якщо деякі його частини змінилися.

Критика Disney щодо того, як вона керує франшизою «Зоряні війни», неоднозначна. Компанія, звичайно, внесла деякі зміни в конкретні проекти. Але також знайшлося місце для деяких по-справжньому творчих, переконливих та інноваційних історій, які добре вписуються в оригінальну історію Лукаса. Період «Зоряних війн» Disney досить складний, і називати все, що компанія створила з 2012 року, нерозумінням ідей Лукаса здається надмірним спрощенням. У будь-якому випадку, Джордж Лукас рідко говорить про нинішній стан «Зоряних війн». А його нещодавні коментарі дозволили зрозуміти, як він ставиться до володіння франшизою від Disney.

Також читайте: Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт» були неоднозначними

Прокрутка до верху