Головна » Цифровий реліз фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» (Кадр з фільму)
Цифровий реліз фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» (Кадр з фільму)

Шанувальники франшизи «Шалений Макс» нарешті можуть подивитися «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» в кінотеатрах, і майже відразу після прем’єри стало відомо, коли стрічка вийде в цифровому форматі.

Читайте також: Відгуки про фільм «Фуріоза: Шалений Макс. Сага»: гірше, ніж “Шалений Макс: Дорога гніву”

Згідно з датами виходу DVD, приквел відомого фільму Джорджа Міллера «Божевільний Макс: Дорога люті» буде доступний для цифрової покупки 25 червня 2024 року. Тобто домашня дистрибуція стартує буквально через місяць після виходу на великі екрани.

Це не остаточна дата цифрового релізу, оскільки Warner Bros. іноді відкладає цифрові релізи. Однак такий ранній реліз на онлайн-платформах може свідчити про невпевненість студії щодо касових зборів.

За прогнозами, Фуріоза заробить лише 40-45 мільйонів доларів у США вдома за чотириденні святкові вихідні та 80-85 мільйонів доларів у всьому світі. Місяць тому аналітики писали про 50-55 млн будинків. Для порівняння, “Дорога люті” взяла на старті в Штатах 46 мільйонів доларів.

З огляду на бюджет у $168 млн, цифровий реліз фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» не повинен піти в мінус. При такому старті фільм може розраховувати на рівень «Дороги люті» – це $ 350-400 млн.

Фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» (Furiosa: The Chronicles of Mad Max) показує, як головна героїня стала воїном, і які випробування випали на її дою перед зустріччю з Максом Рокатанським. Головну роль у фільмі зіграла талановита Аня Тейлор-Джой.

Прокрутка до верху